fortin

Žijí zde lidé?

Zajímalo by mě, když už někdo dal prostor obecnímu webu který si sám provozuje, když to ještě neukončil, proč, aby když možná chce aby stránky Odpovědi pokračovaly, si nevšímal toho, kdo ty stránky dělá? Vždyť si stránky můžete udělat jakkoliv a když není odezva žádná tak platíte jen za elektřinu? Zde na Odpovědích dělá návštěvnost advokát. On tu práci tady udělal. Strašně moc. Nevím komu náš Standa patří, ani nevím zda je placen vaší firmou. To je jedno. Chci aby Standa nabyl nejvyšší možnosti uživatele kterou vy nabízíte. Když už vznikl svět Odpovědí tak vzít na vědomí doktora který má hodně v palici. A aby když chtěl odpovědět v době amnestie, kdy denně přibývaly desítky otázek ohledně těchto lidských věcí, proč by si musel vytvářet další identitu? Kvůli limitu odpovědí? Když ví. Když už to tady rozjel tak, že každého z nás strčí do kapsy, vlastně tady drží úroveň, že z něj děláte návštěvníka čtenáře? Neříkám že je dobrý právník, ten by se neměl nudit na Odpovědích ale pracovat pro mě. Ale hlava nedodělaná musí pochopit: co udělal vlastně zadarmo pro nás. A to je hodně práce. Ne jako brigádník s titulem admina odklikávat zbytečné otázky dopředu jako „zodpovězené“. A je mě jedno s kolika společnostmi něco máte:
aspa.cz,
canopy.sk,
cdma.cz,
city-prague.com,
czech-republic-travel.net,
czechrepublic­travel.com,
czechrepublic­travel.net,
darek.cz,
db.aspa.cz
dslwifi.com,
eluxury.cz
fon.cz
hotely.cz
igor.cz
igor.sk
kevin.cz
luxus.cz
malo.cz
motorola-antennas.com
nettv.cz
odpovedi.cz
piercingsperky.cz
prague-czech-republic.net
prahaubytovanie.sk
prima-hracky.cz
rachel.cz
reservationspra­gue.com
satelitni-radio.cz
tourismczech.com
travel-czech-republic.net
travel-prague.net
travelczechre­public.
tschechia.ru
ubitovani.cz
ubytovaniebrno.sk
wifi-obchod.lupa.cz
www.aspa.cz
www.cdma.cz
www.darek.cz
www.dsl.cz
www.igor.cz
www.igor.sk
www.odpovedi.cz
www.tschechia.ru
www.zlato-stribro.cz
zlato-stribro.cz
.igor.sk.
Každopádně toho ví o mnoho víc než panenka která odpoví pokaždé. Či my ostatní. A k tomu se přikláním, to je dárek cz, to je luxus, zlato cz
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pocet-otazek-odpovedi-palcu
Doplňuji:
Jsem potěšen že jste si moji otázku trochu přečetli. Svými odpověďmi jste mě dovolili nahlédnout do vašeho života. Do svého náhledu. Naše stránky navštěvují lidé kteří se dovedou rozdělit o zkušenosti. Jsou zde lidé kteří o těchto stránkách přemýšlí. Kteří mají čas. Kterým se forma Odpovědi líbí a proto ji navštěvují. Děkuji za náhled do života těch kteří při své odpovědi trochu pospíchali. Za ne zcela pochopenou otázku kterou jsem věnoval vám, ne adminovi. Žhavá místa tohoto serveru mě nevadí. Tím jsou také k přečtení. Nejen v zaměstnání ale i po práci. Dokonce tím dostává server širší rozměr. Vidím v některé odpovědi i skutečné starosti. Proto jsou všechny vaše odpovědi správné, i když u jedné jen do půlky. Dala mě návod jak bych měl v budoucnu jednat se zákaznicemi. Zedník a kosmetika se nesnesou, scéno života. A je zde několik lidských odpovědí které nejsou vyhledané z netu, ty vyvěrají ze zažitých mezilidských vztahů. A ti mě také přece pomáhají. Vždyť to k zodpovězení otázek stačí, ne?:-)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano, standa odpovídal takto (dovoluji si zkopírovat jeho odpověď).
I já jsem pro, aby nemusel čekat do dalšího dne na chtít odpovědět.
Podívejte se na jiné weby s právníky a jak dávají rady. Kousek odpovědi a pro zbytek pošli sms za 90,–Kč
Já když vím, tak rád poradím a jsem rád, pokud někdo poradí mě. Jak jsem psal v otázce z minula, taky mi vadilo, že jsem chtěl odpovědět, ale smůla-vyčerpáno.
Limit je možná dán tím, že je uživatel zkušenější a proto může odpovídat víc. Ale proboha, copak zaregistrovaný elektrikář není dost zkušený v elektro, že může na elektro otázky jen 5× odpovědět?
Jenže to zřejmě admin neřeší, ten radši hlídá co kde jak a v případě trošku smíchu (viz rohlík nebo trenky) hned maže.
A nejlepší odpověď admina byla u otázky proč otázku zamkl, že sice neporušuje pravidla, ale odkazuje na uživatele který je porušoval.
Takže všude tam, kde bude ve větě rohlík, trenky a já nevím co, admine honem zamknout!!!

Nejsem právník (i když se problematika ´práva´ dost dotýká mé práce), ale jen se snažím vždy spravedlivě (selským rozumem) posuzovat problém i z té druhé strany…co kdyby to i z toho 1% bylo jinak, než je většinový názor 🙂

a pro panenku, přestože mi kolikrát „pomohla“ ten palec dolů o té první pomoci je ode mě. Důvod: Myslím holčička se ptala kolik stlačení a vdechů (já nevím, myslím 2× vdech, 30 stlačení a proto jsem neodpovídal) a tys jí vypsala (zkopírovala)vše možné o první pomoci. Otrava, hmyz..... Nezlob se, ale otázka zněla kolik vdechů a stlačení. Třeba jí opravdu někdo blízký zkolaboval a ty tu píšeš o otravě, hmyzu, popáleninách.

Další odpovědi
panenka

U TEBE TO MIROSLAVE CHÁPU ALE NENECHÁM SE URÁŽET NĚJAKÝM GANSTA HELPERER KTERÝ TAKY NENÍ DELUX TAKŽE PŘÍŠTĚ ŽÁDNÉ URÁŽKY JÁ TU TAKY NEJMENUJI LIDI KTEŘÍ MI NEJSOU SYMPATIČTÍ.A CO SE TÝČE STANDY JSEM RÁDA ŽE TU JE PROTOŽE OPRAVDU DOKÁŽE HODNĚ LIDEM ZDE POMOCI

standa

Zareaguji z jiného soudku:

  • podle mého názoru je úspěčnost takového serveru daná také tím, že je zde velmi málo „otázek“ obdobných jako tato od fortina
  • jsem si téměř jist, že fortinem nakousnuté téma by mělo být směrováno PŘÍMO provozovateli webu a nikoli jej předhazovat zdejší komunitě, která se pak, aníž by to prvoplánově chtěla, dostane úplně jinam…(viz osobní animozita vůči panence ap.)
  • rovněž by bylo užitečnější využít pro obdobnou debatu novou sekci „DISKUZE K OTÁZCE“

anetadela1

Nejsem si jistá, ale myslím, že se Standy někdo ptal, zda je právník a on odpověděl, že ne, ale že se tím zabývá. Podle mě kdyby nechtěl, tak odpovídat nebude.

GangstaHelper

Jsem rád, že se někdo taky pustil proti uživatelům typu panenka. Opravdu se mi nelíbí nesmyslné odpovědi, které se zde často objevují, které zárověň porušují kodex (a ona se díví nad těmi červenými palci!).

Napsal jsem jistý návrh na vylepšení bodového systému (odečítání za hodne záporných palců). Vylepšení se prý už připravovalo, prý ale budou až v době dubna/května.

„Obecně však chceme spíše motivovat pozitivně a proto se v současné chvíli za palce dolů body neodečítají.“ To chápu, bohužel nelze nadále jen přihlížet.

Věřím, že by stačilo prozatím, kdyby admin napsal email panence s krátkým popisem a několika příklady toho, co dělá špatně (i když to by měla vědět už teď z palců).

Tímto nechci rozpoutat nějakou rozepři…

Myslím, že kdyby standa napsal email provozovateli, nejspíš by mu limit na požádání zvýšil.

Sandy

Když už to tady bylo zmíněno, musím přiznat že odpovědi od Panenky mě taky občas dost zaskočí a to nejen proto, že jsou většinou hodně od tématu. Ale nejsme tu proto, abychom pomlouvali jeden druhého…snad se admin skutečně nad tímhle zamyslí a předělá systém hodnocení, má tady pro to už dost podkladů…

buldok

Jsem tady nový,tak zatím si to tady jenom pročítám a myslel jsem si,že mám odpovídat,pokud jsem si aspoň trochu jistý s odpovědí.Ale co mě tady opavdu fascinuje,je právě ta panenka,která se opravdu ptá na tolik věcí,někdy i úplně jednoduchých i když má na to samozřejmě právo,ale zároveń odpovídá na všechno i když opravdu divně.

anonym

Vidím,že život je poměrně složitý.

Jakub

Konečně se někdo dotkl žhavého místa, které mává tímto serverem. Již v minulosti jsem položil otázku, zda je tento server sociální sítí. Byly i kladné odpovědi. Já si myslím, že otázky osobního charakteru, jako odkud jste, co děláte , jaké filmy se vám líbí a podobně, sem nepatří. Jděte jinam nebo pokládejte otázky opravdu, které vás pálí.Jinak odradíte řadu lidí, kteří o této problematice něco ví a chtějí vám pomoci. Myslím si, že je to v bodovém ohodnocení, protože řada lidí klade ty nejnesmyslnější otázky ve snaze získat body. Body by se měly dávat jen za kladně ohodnocené odpovědi. A neměl by být na ně limit.Ten kdo otázku položí, měl by zhodnotit i její nejlepší odpověď.A měl by mít právo ji uzavřít.

afro.minerva

Co je tohle za kecy? To to tady plkáte? Já jsem ráda, že tady Standa je, protože je pravda, že bych si s mnoha věcmi nevěděla rady. Ale taky nejsou všechny otázky jenom ohledně paragafů nebo něčeho podobného. Pokud jde o Panenku nebo o kohokoliv jiného, tak jsou na místě i úplně obyčejně lidské odpovědi. Někdy i spontální…

To, že tady odpovídá Standa na spoustu právnických otázek je jeho volba. Myslíte, že kdyby za to chtěl platit, že by tady byl? Je to tak, Stando? A že jsou tady nějaké limity na odpovědi, tak to kontaktujte administrátora a nedělejte tady takové scény!

Ať mě třeba Standa strčí do kapsy! Nejsem geniální a ani nechci být a jsem ráda, že tady někdo má v hlavě a dokáže poradit třeba příklad ženské, co nedokáže z exmanžela vymlátit výživné…

A pokud jde o to, jak tady píšete, že by měl Standa pracovat pro vás, tak bych si na jeho místě opravdu rozmyslela, jestli u takového hulváta byť jenom praštit dveřmi.

GangstaHelper

Reakce panenky je přesně taková, jakou jsem čekal a přesně opačná, než jaká by měla být… Zamyslete se nas sebou a neohlížejte se na jiné.