mosoj

Žijí poslanci v jiném světě ?

V každé normální zemi se na pracovišti alkohol nepije.
Kde berou tu drzost si toto privilegium obhajovat. To nemají nic jiného na práci.

Nejlepší odpověď
annas

http://zpravy­.idnes.cz/alko­hol-se-pri-jednani-snemovny-prodavat-nebude-naridil-hamacek-pwf-/domaci.aspx?c=A140306­_135815_domaci_jav

Předseda PS rozhodl, že se od 7. března t. r. nesmí alkohol prodávat ve sněmovních barech a restauracích, kantýně.

Ale není zakázané alkohol konzumovat, pokud si jej někdo z poslanců přinese s sebou. nebo posilní se jinde. Určitě nikdo poslance kontrolovat nebude.

V PS se někteří jedinci řídí původním latinským výrokem, že výjimka pravidlo prověřuje či zkouší, nikoliv potvrzuje. To, co není zakázané, je dovolené. Žádný zákaz není pro mnohé zákazem, vždy když budou chtít, tak si cestu najdou.
Nějak někteří poslanci zapomínají, že vyšli k lidu,. Jenže je pravda, že se po skončení mandátu mezi lid málokdy vracejí. Nebo že by to byli nadllidi?

Další odpovědi
anonym

A víš ty, jak jim to potom pálí, když mají v sobě pár stakanů? To jsou potom zákony na vyliž…

Hamon

Výkon veřejné funkce není zaměstnáním. Tudíž se poslanci neřídí zákoníkem práce a ani se nenacházejí na pracovišti.