VampGirl

Žijí ještě někde Indiáni?

Myslím takové ty pravé, které třeba můžeme vidět ve filmech, a kteří nejsou poznamenaní civilizací.

Nejlepší odpověď
annas

O Siouxov, Crowov, Cheyennov a južnejšie aj Apačov najdete ve slovenštině v odkazu

Zdroj: http://www.do­brodruh.sk/in­diani/indiani---narod-na-vyhynutie

Další odpovědi
led

Ano, dokonca nedávno objavili v Amazonii nový kmeň
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-amazonii-brazilia-objavili-kmen-ktory-nikdy-neprisiel-do-styku-s-modernou-civilizaciou

tom004

Určitě ano.A právě ti,o kterých nevíme,mají největší šanci,na přežití.A věřím,že jsou šťastní.

baghira

Možná v pralesích jižní Ameriky.
Pokud máš na mysli hrdiny knih Karla Maye, tak ti dnes vlastní kasína v Kalifornii a na Floridě :).

DDarent

žeby byli v Americe???
většinou v chráněných oblastech, nebo v těch parcích!!!

arygnoc

ano.
v pralesích jižní ameriky.

pokud dotaz rozčíříme, jestli ještě žijou i jiní divoši, opět musíme odpovědět ano – třeba na tichooceánskych ostrovech, někteří (jako i v jižní americe nebo i africe) jsou lidojedi.