hanny 2

Žijete společenským životem?A kam chodíte?

Doplňuji:
Myslela jsem i divadlo,plesy atd.Já tam nechodím a připadám si někdy před těmi co tam chodí jak kulturní nevzdělanec.

Nejlepší odpověď
Terryle

Chodím do školy :) a to mi většinou stačí. Koncert mě zaujme tak jendou za dva roky, kino je drahý a filmy nic moc, výjimečně si zajdu na výstavu fotek. Občas zajdu s kamarádkou na kafe nebo někoho vytáhnu na výlet. Doma se čas od času slezeme nej kamarádkama na čaj a víno… asi vlastně nejsem moc společenskej tvor. Ale když jsem mezi lidma ve škole/práci, mám už ráda po zbytek dne svůj vlastní klid na svý myšlenky.
Doplňuji:
Divadlo ani plesy mě moc neberou. Cca jednou za dva roky se vykopu na ples bývalýho gymplu, ale jen proto, že tam budou známí a spolužáci a pokecáme a popijeme. Netančím, takže plesy fakt nevyhledávám. A divadlo… no, tak možná jednou za rok, dva – když mě někdo na něco ukecá. Sama jsem do divadla vyrazila snad jen jednou a sice to bylo skvělý, ale stejně jsem víckrát nešla. Asi na to nějak nejsem…

Další odpovědi
bobánek

Ve městě kde bydlím není kam chodit do společnosti a za kultůrou.Co je tady až příliš tak to jsou hospody,a jak uznáte tak to není kultůrní vyžití.

jahudka_vlm

hanny, dneska je to docela těžké opravdu, všechno moc stojí…někdy svátečně zajdem do kina když někdo něco slaví nebo tak, ale jestli tě zajímá kam chodí pár , tak spíše na procházku, na zmrzku či na pivko, krmíme kačeny, stáhnem si nějaký fajn film…ale taky bych spíše potřebovala poradit co páry dělají, někdy mi připadá, že každý jede jen na hory a samé projíždky a zoo, nechápu někdy,kde na to každý víkend berou 🙂

panenka

Když jsem hanny chodila v kroji tak jsem chodila na plesy,na diskotéky,hodně jsem se bavila pak jsem v kroji přestála chodit protože jsem čekala svou první dceru a ted si občas s rodinkou vyjdeme do pizzerie,na sodovku už mě nikam moc nebaví chodit.Rači ty peníze které bych utratila na diskotéce nebo i někde jinde nechám pro své děti a jedu se s nima někam podívat a nebo je vrazím do svého bydlení.

SajmonModer

Já jsem samotář, furt čumím na filmy nebo hraju hry nebo si čtu. Ne, že bych lidi neměl rád, ale jsem radši sám.

dagry

Tak včera jsem se zrovna společensky vyžila u kamarádky. Daly jsme F…eta citrusa, jednohubky s krabí pomazánkou a vynikající olivy s nivou. Paráda. Přišla jsem sice „vyuzená jak uzenka“, protože kamarádka pálí jednu za druhou… ale jinak super. Hulákající společnost opilých teenagerů někde v hospůdce opravdu nevyhledávám.

anonym

Jen v létě chodím na koncerty do přírodního amfiteatru v Lokti ,je to tam nádherný,největší zážitky mám z Rusalky a z Alexandrovců­.A vyžít se půjdu zas až v červnu.

Zdroj: http://vary.id­nes.cz/amfite­atr-pod-hradem-v-lokti-projde-promenou-a-vystoupi-tu-bila-i-olympic-1li-/vary-zpravy.asp?c=A110110_­161525_vary-zpravy_sou

BEAES

Naposledy jsem byla ve společnosti na Silvestra, bylo to i s tancem a dobře jsem se pobavila. Na ples se chystáme.jinak to kino je opravdu tak 3× do roka, divadlo si už ani nepamatuji…nej­častěji chodíme jen tak posedět na večeři, ale to není asi společenská událost. Známí se chystají na Kabáty a lanují nás, ale mně se moc nechce, až takové davy nemusím.