Wareg

Žijete pro práci nebo díky práci?

Poslední dobou mě napadá myšlenka, když se dívám kolem sebe, že hodně lidí žije pro práci. Ne kvůli tomu, že z toho má peníze, ale vkládá do toho hodně duševního rozpoložení. I doma, s přáteli… všude se mluví o práci. Neplacené přesčasy se stávají normou a lidi to dokonce baví, protože je to práce… Co si o tom myslíte vy?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Tak, bez práce nejsou koláče, ale pro práci nežiju. K workoholismu mám opravdu příliš daleko.

Další odpovědi
kikinka2210

Vetšina lidí žije pro práci,ale kdyby nepracovali co by si počali řekla bych že málo kdy člověk myslí tady na to.Já samozřejmě myslím že díkypráci jinak by jsme ani nepracouvali.

anonym

Ja take pro praci neziji,ale snazim se prijit na napad z ktereho muzu zit.

anonym

Pro většinu lidí je,zdá se,práce"nutné zlo". Málokdo má to štěstí,dá-li se to štěstím nazvat, aby jej práce naplňovala.Ře­kl bych.

cukrar

Pracuji abych mohl žít, nežiju, abych mohl pracovat.
Pracuji aby se firma měla dobře a tudíž se musím mít dobře i já.

LiborS

Každý vydělává jak to jde, někomu to dokonce přináší i radost. Mým snem je stát se takovým rentierem, abych už pracovat nemusel.Našel jsem takovou možnost jak to vyzkoušet.Není to ještě na uživení, ale už to hezky nese rentu. Začal jsem s investicí 1200korun, a za tři měsíce jsem to dostal už zpět, a k tomu jsem v plusu 3500 korun! Je to můj prví krůček ke splnění snu.Podívejte se, stojí to zato.

Zdroj: http://www.ren­tierem.snadno­.eu/