Pokročilý

Źijete někdo ve vztahu na dálku?

Kvůli práci musím být přes několik států pryč, tak se ptám, jestli někomu tohle klape. už takhle mi to funguje jakž takž, Liberec-Teplice, ale teď to bude Stockholm-Teplice cca na 2 roky s občasným příjezdem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Krátkodobě (pár měsíců) v tom není problém - zejména, pokud ten vztah už nějakou dobu trval (trvá) a je funkční...
Zažil jsem to.

Další odpovědi:

Zlatý

Dlouhodobě ne. Neznám nikoho, kdo by to vydržel déle než půl roku. A před odjezdem roky v poho.

Nemyslím, že je to plnohodnotný vztah.

Možná přechodné řešení na pár měsíců.

Zlatý

Osobně ne, ale znám nejednoho, komu to takhle funguje už léta (ale jen v rámci ČR, konkrétně Kladno-Brno a Praha-Ostrava).

Co se týče zmiňovaných přátelských vztahů, tak ty na dálku samozřejmě mohou fungovat bez problému. Mám nejlepší kamarádku vzdálenou 200 km...

Pokročilý

Znám manžele kteří žijí New York - Praha, muž z toho páru mi říkal, že je takhle spokojený. A pár dalších lidí má taky vztah na dálku, ale to asi závisí na těch lidech a na konkrétním případě.

Bronzový

Narovinu, tohle prostě nikdy nemůže fungovat. Přátelství ano, ale vztah ne. Přece jen k tomu vztahu patří daleko více než jen "pokec" po telefonu. I když bude jeden z páru opravdu věrný a bude čekat, ten druhý už být nemusí a to přichází na řadu žárlivost a další. Nevěřil bych tomu, určitě né 2 roky

Jojo,mám kemošku cca 280 km,vidíme se jednou za 2 měsíce.

Řekněme, že věřím ve svou drahou polovičku, ale jen doufám, že není z Kolína.

Zlatý

Tak si dejte na dobu tvé nepřítomnosti pauzu, pak se nebudete muset rozcházet kvůli tomu že jste si zahnuli.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.