Zlatý

Žijeme blbě?

Jaksi se mi zdá, že žijeme blbě.

Víkendy stráví rodiny v obchodních centrech, místo procházek po lese se potíme v tělocvičnách, jíme blafy z fast-foodů, na nic nemáme čas.

Kdysi jsem strávil večery s dětma při Člověčě nezlob se, později Monopolech, dnes každý čumí na Super Star případně do kompu, nikdo na nic nemá čas, lidi jsou nevrlí (jen se podívejte ráno v metru, autobuse či tramvaji, kolik lidí se usmívá?), všichni někam spěchají ...

Můj mladší kolega sa neustále štěžuje, že život je boj, já mu říkám, že se neměl dát na vojnu, ale měl zajít do cukrárny (mám rád sladké, tak říkám, že život je bonbón).

Nevím, zdá se mi, že někde je chyba, že "kdysi" to bylo míň hektické, klidnější.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

No, máš pravdu. Ale co s tím, to ti neporadím. Prostě to tak je.

Mým receptem je zastavit se, zajít do hospody a ožrat se.

Stříbrný

Víkendy v nákupních centrech netrávím,jezdíme se synem na kola nebo na výlety do přírodypokud nejsme zrovna na chalupě

Pokročilý

asi jo, ale když vzpomínám na starý časy (před 89), tak fakt nikdy více

Bronzový

To je individuální, ale řeším to tk, že já žiju tak, abych byla v rámci možností spokojená a co dělají ostatní neřeším, pokud mi teda na těch lidech nějak speciálně nezáleží

Zlatý

Každou generáciou sa životné tempo zrýchluje. Ľudia sa prestávajú zaujímať o kultúru a život okolo seba. Pre nedostatok času začínajú žiť plochý život, závislý na plytkých a komerčných informáciách z médií a reklamách bez vlastných myšlienok. Stravujú sa v rýchlovýkrmňách typu "fast food" (reklama - zdravá výživa).
"Ak to povedia v reklame, je to dobré, to musím mať". Slovom vzďalujú sa prírode.
Vo veľa prípadoch začínajú platiť slávne slová nacistického pohlavára Goeringa: Keď počujem slovo kultúra, siaham po revolver :-(
Kultúra=UFO (neidentifikovateľný objekt/pojem)

Bronzový

myslim, ze to spatne skonci a bude to bolet. ale to uz tady snad nebudu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.