Avatar uživatele
TeresaAnna

Židovská kultura

Dobrý den, mám brigádu hlídání dětí v židovské rodině. Nemůže mi někdo z vás říct něco víc o židovské kultuře? Už jsem přečetla Tóru a nějakou knížku o judaismu, takže ty základy vím. Zajímalo by mě spíš, jak vypadá takový den v liberální židovské rodině. Potřebovala bych třeba nějakou známou motlitbu, co se dělá v Synagoze, jak přesně vypadá šábes…Říkají, ať si s tím nedělám hlavu, ale já tam nechci být za blbečka :) Předem děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, suaeda, anonym, trnková před 4482 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nejlepším řešením bude, když zadáte stejný dotaz do Google a projdete si některé stránky. Určitě najdete odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
trnková

A žádají vás rodiče o to? Nemusí to být ortodoxní židě. Kdyby chtěli abyste děti vychovávala dle jejich kultury,tak vás o to třeba požádají nebo vás sami poučí.Nebo si myslí, že tento druh výchovy zvládnou sami.Když si na hlídání nenašli židovku a vy jim nevadíte, tak bych se do ničeho bezhlavě nevrhala, zvlášť když o židovských zvycích nic nevíte.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek