Avatar uživatele
Pokročilý

Zhoršení po léku Ibalgin

Když mě bolí jen v krku a dám si Ibalgin 400, může se stát, že pak z toho léku dostanu zvýšenou teplotu a v krku mě bolí ještě víc? Nebo to je tím, že už se ta nemoc víc "vyvinula" a Ibalgin si můžu dávat až když jsem uplně nemocná?? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

to těžko...Ibalgin obsahuje "ibuprofen" a ten tlumí horečku...takže jsi už fakt nemocná a jen Ibalgin to nevyřeší...kdo ví, co v tom krku máš...

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Registrovaný

Vžádném případě si nedávej ibalgin na polení v krku když tě bolí hlava atd kup si radši něco na v bolení v krku nebo se zeptej ještě v lékarně


Avatar uživatele
Stříbrný

To je to, Ibalgin není lentilka, lidi to dneska polykají na tucty a pak se diví, že nefunguje ani osmistovka, nebo která to je nejsilnější. Já mám v tašce krabičku "dvoustovky" obsahující 24 kusů, mám ji už druhý rok a ještě zdaleka není prázdná. Beru vždy jen když už to je fakt "husté" a většinou stačí jedna jediná.


Avatar uživatele
Pokročilý

Můžeš být na Ibalgin alergická.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.