kazisvět

Zhoršená kvalita piva 1 rok po doporučené době spotřeby?

Zjistil jsem, že mám doma 5l soudek Pilsner Urquell, který je již cca 1 rok po doporučené době pro spotřebu. Bude pivo ještě rozumné, nebo jej mám raději vyhodit?
Doplňuji:
tak jsem to přežil bez jakékoliv újmy. Jediným problémem bylo, že pivo nemělo tolik pěny jak jsem zvyklý, ale chuťově ok

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pokud to bylo zavřené,tak by tomu nemělo nic být,stačí ochutnat!
Doplňuji:
No tak SUPER!

Další odpovědi
Jikra

Naraž ho.
Podívej se jakou má jiskru.
Přičichni jakou má vůni.
Ochutnej jaký má buquete.
A pusť se směle do něj, protože co tě nezabije to tě posílí.
A až příjdeš k sobě(po těch 5l.) tak dej vědět jaký bylo.

Doplňuji:
No tak 3× sláva.
Já věděl že Plzeň nezklame.

hanulka11

Jestli máte dost toaleťáku tak to zkuste jak bude chutnat.
Doplňuji:
Tak to je dobře, že sis pochutnal a přežil bez úhony.

Děda Louda

Maximálně se pos…, jak to jemně nazačuje hanulka11.
Doplňuji:
No, vidíš, ověřil jsi starou pravdu, že dobrý pivíčko nemůže nikdy zklamat.

Tlaky

Jestli si ho neměl celou dobu na sluníčku,tak bych se toho vůbec nebál.