karolka<3

Zhasíná obrazovka notebooku, co s tím?

Dobrý den, když zapnu notebook, tak během chvilky ztmavne obrazovka. Nic mi zatím nepomohlo, fn tlačítka nepomáhají. Jsou vidět jen obrysy pozadí, jinak nic. Poradíte něco?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud je notebook v záruce tak reklamace. Asi bude slabá katodová trubice, která podsvěcuje display

Další odpovědi
Hlada

Jak praví Michal, je to chyba železa. Tady tlačítka nepomůžou. Mohou to být vadné trubice, měnič, grafika… Jediné, co můžeš, ověřit, jestli se něco nepřehřívá. Jinak je to bez vybavení neopravitelné.