SimakPida

Zestárnutí Simpsonů?Co myslite

Myslíte že někdy seriálový simpsonovi zestárnou? :)
Doplňuji:
Já si myslim že po těch pětadvaceti sériích by jim neškodilo malinko zestárnou,třeba o 5–7 let :D

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že ne, a proč by taky měli. Šmoulové taky nezestárli, stejně jako krteček a spousta dalších postaviček.

Další odpovědi
Damiana

To by byla nuda! Jen ať jsou stále takoví, jací jsou. Některé díly jsou speciálně o tom, jaké by to bylo, kdyby … třeba NeBart se budoucnosti nebo díl o Lízině svatbě.
Já osobně jsem velká fanynka Simpsonových, ale více se mi líbily ty starší díly – hodně mě ovlivňuje i geniální dabing Vlastimila Bedrny. Podle mne je ještě lepší než originální Dan Castellaneta!
A Matt Groening bude určitě dlouho žít, když už tu byl i pohřben – tak hodně zdraví.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mat­t_Groening

Sekenenre

Simpsonovi zestárli vždy v nějakém (většinou v Treehouse oh Horror) ale jinak to není prá ani v plánu. Navíc Matt Groening již zemřel a teď se diskutuje, jestli se mají psát nové díly (v USA je teď natočena asi XXV. řada)

DOPLNĚNO:
Nemyslím, že by měli zestárnout. The Simpson jsou skvělí tak, jak jsou

megahit

Myslím, že nezsetárnou,mají charaterové rysy pojící se s jejich věkem.

PS: Matt Groening nezemřel