tomy999

zesilovač

Mám přijímač ale nevím jestli mám zesilovač ten zesilovac je v počítači? A jak ho mám aktivovat prý je k tomu potřeba nějaký program.Moc díky napiš hned.

Odpovědi
hem

Počítač použiješ jako zesilovač. Přijímač zapoj do vstupu mikrofonu zvukové karty počítače. Nastav hlasitost podle návodu níže. Pak už bys měl fungovat.

Pokud máš tento mikrofon: http://www.zla­tydul.cz/obchod/au­dio/mikrofon-bezdratovy-black-s-prijimacem-dm-308.html tak zesilovač nepotřebuješ, stačí jen zasunout jack do zdířky mikrofonu ve zvukové kartě, nastav hlasitost a měl bys fungovat.

Zdroj: clzv.blogspot­.com/2009/04/nas­taveni-mikrofonu-ve-win.html