mosoj

Zešíleli Chorvati ?

Nedávno jsem se zde na to ptal ? Ano fandím jim stále. Ona totiž jiná cesta není !!

http://tn.nova­.cz/zpravy/zah­ranici/chorva­ti-asi-zesileli-za-prekroceni-rychlosti-50-km-h-nam-tam-ted-hrozi-3-roky-vezeni.html?ut­m_source=newslet­ter&utm_medium=e­mail&utm_campa­ign=2013-01-15

Nejlepší odpověď
honza19hk

nezešíleli a zavedl bych to i v ČR,aspoń by se lidi odnaučili jezdit jako pra…

Další odpovědi
pusinka50

A všichni Češi povinně na cvičák do Chorvatska…aspoň by se konečně naučili řídit!