tílko

Žere stěně ovoce a zeleninu?

zdraivm, chci se zeptat jesi štěně zlatého retrívra žere ovoce a zeleninu

Nejlepší odpověď
pimpinella

ten náš miloval banány, vyžral koš švestek, a jablka si taky dával rád. Petržel teda rád neměl. Kdo tady říkal, že pes není člověk?

Další odpovědi
Jakub

Někteří psi , vařenou zeleninu a některé ovoce , žerou. Chce to , ale vyzkoušet.

mojitek

muze se to stat,ale jako zaklad stravy bych to rozhodne nestavel-spis jako pamlsek.Pes neni clovek a ma jine naroky

pimpinella : to,ze to sezere neznamena,ze mu to prospeje,nebo neublizi. Zmrzlinu,nebo cokoladu by si taky rad dal,a jeste plno jinych veci,ale zkuste prekousnout fakt,ze se jedna o jiny zivocisny druh s jinou potrebou nez ma clovek.Ostatne MY si taky vzajemne neocichavame zadky a prirozeni (aspon teda vetsina lidi)

panenka

my jsme doma měli zlattého retrívra a ovoce se zeleninou jsme mu přidávali do jídla normalně

Fly

Samozrejme, neni to sice nutne. Neskodi to, ale jist to urcite muze.

deny555

Řekl bych,že určitě zeleninu i ovoce papá.

infant

Naši psy vyždycky asistují když trhám třešně. Sbírají ty spadlé na zem. Ale chválně jsem jim je nikdy nedával.
Tak ještě jedí švestky. Zajímavé je, že dovedou vyplivnout pecku.

Jidáš

Říká se jíst.Žrát je nespisovné.

pinguin

ja mam stene zlateho retrievraa ona po je to holka ji vsechno jmeno sara a mocinky rada jsi hraje ze svoji rasou