LucinkaLLL

Žere někdo kobylku zelenou?

Žere někdo kobylku zelenou, nebo ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Celá řada živočichů, čápi, dravci, jezevci, lasicovité šelmy.......

Další odpovědi
beer

Jako nymfu ji sežere hmyz (mravenci, kudlanka, jiné kobylky..), pavouci, menší ptáci, obojživelníci i plazi.
Coby dospělce celá řada hmyzožravých savců a ptáků, v neposlední řadě ji dokáží sežrat zevnitř také larvy cizopasného hmyzu.
A „sežrat“ ji mohou také houby a plísně…nemá to jednoduché ))

honza19hk

jo číňani.....

beer

Nemáš tak zbrkle uzamykat otázku…

LucinkaLLL

No jo, ale kdyby jsem do potravního řetězce napsala například toho čápa, tak toho přeci nikdo nežere..? (děkuji za odpověď)

Lucijej

existuje spousta hmyzožravých ptáků ;o)