HonzikPernik

zeptam se, když člověk si vezme lek proti prujmu – nezpusobi mu to zacpu?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemělo by. Kdyby ale nastal tento problém, tak si zase můžeš vzít pro změnu lék proti zácpě. A tak pořád dokola, viď, milý Lojzo?

Jasně že ne. Každou z těchto poruch vyvolává jiná porucha trávení a bakterií.

Další odpovědi
beer

Nezpůsobí, vyzkoušeno ))

Andre5000

Ono záleží, JAKÝ lék proti průjmu. Pokud máte na mysli běžně vyráběné léky, tak tam to nehrozí, ale třeba lékem proti průjmy jsou i sušené borůvky (a to velmi účinným), když se jich ale sní moc, pak opravdu způsobují zácpu.

Nuk nuk

Pokud si dotyčný vezme správnou dávku, pak by neměl.