mosoj

Ženy, používáte vibrační budík do kalhotek ?

http://www.ma­gazinsex.cz/e­roticke-pomucky-pro-zeny.4/vibracni-budik-pro-prijemne-vstavani.450.html
Doplňuji:
Toto se vysílalo včera v televizi. Podle mně už někteří nevědí co roupama dělat a druzí se bojí o střechu nad hlavou. Máme ale demokracii a můžeme cestovat !!!

Nejlepší odpověď
iceT

Dodnes jsem žila v přesvědčení,že pro slastné okamžiky mám doma chlapa,ovšem toho nejde zmačkat do velikosti budíku…

Další odpovědi
zjentek

Díky tvého doplnění dává otázka smysl. Takže jasně, souhlas, chceme zpět komunistu a s ním i konec hromadných ženských orgasmů, budíků a veřejných diskusí o ženském pohlaví napříč spektrem ,) ..ženy, chceme zpátky vaši cudnost, ano anó ..smrt cestování s budíkem!!
Doplňuji:
chceme zpět bezpohlavní ženy bez budíků!! A hlavně chceme zpět naše vědomí, že ta popíraná „věc“ žádné zlo nezpůsobuje, protože chceme světový míír ..i my muži ,)

Lamalam

Budík mívám obvykle na nočním stolku. Do kalhotek si ho nedávám.

Nuk nuk

A byl by mi tam k čemu?

arygnoc

kde?
kde máme tu demokraciu?

že by v tých ženských nohavičkách (kalhotkách)?

elektrikář

Jako šidítka se dají použít nejrůznější domácí přístroje. Např vibrační zubní kartáček. Dokonce se vyrábějí robertky jako přídavný nástavec na domácí ruční nářadí.
Dokonce jsem četl o případě kdy žena použila k těmto účelum i ruční kuch.šlehač.

mosoj

Je mně vás líto, ale každému co jeho jest !

zjentek

Lamalam omlouvám se, já myslel, že jsi chlap a dostalo mě, že nosíš na noc kalhotky. Chlap nechlap, je lepší mít v kalhotkách budika než buzika

fcoop

Jo,jo. Zlatí bolševici. To by se tedy tehdy stát nemohlo. Nebyla by tahle........­......jóó´----demogracye----- a takové zvrácenosti by nebyly.
Snad jen obzvlášť zasloužilí členové Strany by si mohli aparátek koupit. Ve svých prodejnách a se značkou Made in USSR.
Budík by sice byl velký jak prádelňák,ale třídně bezchybný.

Lamalam

Zřejmě jsem natvrdlá, ale nějak nechápu souvislost mezi demokracií a budíkem ve spodním prádle.

mosoj

No asi platí to na začátku věty.

zjentek

Lamalam: snažil jsem se logicky vysvětlit tu souvislost, tak si to přečti,)

Lamalam

To nebylo na Tebe, ale na Mosoje.

zjentek

já vím, ale stejně to tam vysvětluji ..prima chat ,)