terry

Ženy, používáte make-up, popř. korektor? Nebo si jen líčíte oči a rty apod.? Pouze řasenku neho komplet i stíny?

Nejlepší odpověď
panenka

Přes den se moc nelíčím, ale když někam jdu tak si namaluji oči,řasy občas i rty

Další odpovědi
stana73

Já jsem obyčejná baba z vesnice,takže se nemaluju,když „jdu s košem“.Ale když si vyjedu,tak si „obléknu“ obličej.Mejkap,ani pudr nemám,jen si zvýrazním trochu oči a někdy rty.

ReHu

Podle nálady a času.
Často nic, někdy jen řasy, když to vyjde nebo jdu na „akci“ tak komplet make-up, protože vím, že pleť je chráněná a také lépe vypadá.
Píšu lépe, neznamená to, že jsem zmalovaná 🙂.