Ženy, pořádek a jejich vůz – jak to vidíte vy?

Občas mám možnost nahlédnout, nebo se svézt ve voze, který vlastní žena. Když porovnám pořádek v autě oproti mužům, tak tam mají „bordel“. Jak to vidíte vy?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

A kdyby jen v autě :D

Další odpovědi
briketka10

Taky mám ten dojem.

anonym

Jak? No přece : http://hustavi­dea.cz/wp-content/upload­s/2012/12/Tak-to-je-po%C5%99%C3%A1dek-v-aut%C4%9B.jpg

gecco

Já si myslím pravý opak – já mám auto špinavé, koberečky zašlapané, palubku zapatlanou…
Mám zcela v pořádku funkční ´subsystémy´…
😉

Lamalam

Nesmysl. Moje auto je stokrát uklizenější než manželovo.

lexx

baby jsou bordelářky a šlendryářky, sebrat klíče, doklady a hybaj krávo na autobus, tam je tvoje místo

arachis

Já tak napůl. Když myju auto,tak i kartáčkem na zuby těžko dostupná místa a občas umývám vše pod kapotou,ale v autě mám bordýlek to jo.

mosoj

Já mám auto na ježdění a ne pro uklízení. 1 x za rok uklidím.