ReHu

Ženy, kupujete si džíny pánské nebo dámské?

Protože mě pánský střih mnohem lépe sedí. Dámské mi na bocích či stehnech tvoří podivné boule. Jak jste na tom vy?
Doplňuji:
chachar1922 – chlapi nemají zadek?
A všechny ženy mají široké boky?
Zkoušela jsem několikery dámské a na bocích přes stehna byly všechny široké přespříliš.

Nejlepší odpověď
Arya1

Jestli ti více sedí pánské, tak nevidím důvod proč si nekoupit. ;)

Další odpovědi
anonym

Hoj rehu, no nevím, ale ať si vezmu jakékoli rifle, tak se mi tvoří boule uprostřed.

anonym

Kupuji si hlavně džíny do kterých se vejdu – dokonce mám jedny doma v dětské velikosti.
Doplňuji:
Mám dvoje džíny a jsou určitě dámské protože jsou zdobené, ale jinak se mezi dámskými a pánskými džíny nějak neorientuji.

vanromanka

dámské ani mne nenapadlo vzít si pánské :)

chachar1922

Dámské, jelikož mám zadek – to znamená že mi mužské nesedí. Ale myslím, že i kdybych ho neměla tak mužské nesedí, protože jsou jinak střižené.
Doplňuji:
Tak pokud ti sedí, tak proč v nich nechodit.

Natty*

Samozřejmě dámské, jsem totiž žena, ne muž.

CherrNiss

Dámské- nad pánskými jsem nikdy neuvažovala. :)