marci1

Ženy, jste hrdé na to, že jste Češky? Nejkrásnější muž světa 2016 je Čech. 🙂

Tomáši, díky. 🙂 Tato otázka je jen pro toho, kdo má smysl pro humor.:-)
http://www.e-mostecko.cz/zpra­vy/most/8515-aktualne-mostecan-tomas-martinka-je-nejkrasnejsi-muz-sveta

Nejlepší odpověď
kapka

Nejsem hrdá, spíš mám starost, aby mě v cizině nezatkli za padělání dokladů, teď když si celý svět myslí, že jsme národ krasavců a krasavic. :D :)

Další odpovědi
iceT

Hrdá jsem, ale s dovolením, nejkrásnější muž světa se mi moc nelíbí.

Drap

Nejsem sice žena, ale takovéto soutěže osobně považuji za scestné.

ivzez

Určitě ne kvůli Tomášovi z Mostecka.

Věděla bych o lepších důvodech…

led

Kúpite si neúplný mixer do kuchyne, len preto že je v krásnom obale? Tieto súťaže bez ohľadu na vek a pohlavie súťažiacich sú súťaže obalu. Ale čo je vnútri?

Kepler

To není možné, ten „Čech“ musí být rodákem z Valašského království! Zasraní pragocentristi!

miškazgyzmo

Hrdá určitě jsem! Ale o českých mužích bych raději pomlčela…Budař, Liška, Vetchý atd. skvost reprezentace typických českých „mužů“ (idiotů). Když už nedoserou scénář, tak tam šoupnou ty naše „ranaře“, ať je na co koukat :D :D. Ale ženy máme nejkrásnější! Na to můžou být hrdí všichni.

quentos

Keplere, víš, kde je Most?
… to je tedy opravdu pragocentrismus jak prase…

Kepler

Já jsem psal o tom odkud by mohl pocházet a ne kde bydlí (v rámci humoru). Český ministr financí je taky Čech jako prase co? Když nemáš smysl pro humor, tak se nezapojuj…:-)