Ženy i dívky, máte ve svém prádelníku kombiné, nebo to už je pasé ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Běžně kombiné nenosím, ale pod společenské šaty ano. Ale musím přiznat, že to bývá tak 2× do roka 🙂 Má to souvislost s punčochami.
Pod kombiné se prostě punčocháče nenosí!

Další odpovědi
iceT

Nee,ale máma mě kdysi nutila to nosit pod sukně a šaty.

ahold

Mám, ale už neslouží svému původnímu účelu, ale úspěšně supluje noční košilky. 🙂

marci1

Mám, i když už kombiné v dnešní době vypadá trošku jinak, než kdysi : http://alkupi­ac.hu/termekek/1099652_­eskuvoi-kombine-szett

bolak

iceT: takys měla starší sestru? já taky :(
Doplňuji:
až budu velkej, tak založím nadaci na podporu lidí, které matky nutili nosit obnošené věci po svých starších sourozencích..

led

Zvedavec…
a prečo sa pán k zemi skláňa?
Obdivuje nôžky žien,
či pozerá im pod sukne…
Čo pod nimi majú,
čo si obliekajú,
tajomstvo on odhaliť chce…

Nuk nuk

Nemám a považuji to za naprosto zbytečný kus prádla, nehřeje to, škrábe to a je to celkově k ničemu. Ani moje maminka, které je už 65 nic takového nemá (tedy matně si pamatuju, že mívala, ale vyházela to, prootže to stejně moc nenosila)

pusinka50

Zažila jsem kombiné v mém mládí. Nosilo se pod sukně a šaty, které „šplhaly“ po punčochách. Od té doby, co vešla do vědomí aviváž, se už nenosí. Já bych ho už ani nesnesla, je to umělý materiál a z toho já se potím.

Medulienka

Tento druh spodního prádla nenosím a vlastně ani šaty nebo sukně. Mně stačí tílko místo toho.
Doplňuji:
http://plihal­.wz.cz/karel-plihal/pisnic­ka/nosorozec.html

anonym

bolak: já založím kontraskupinu starších sourozenců, kterým matky říkaly: Neznič to ať to vydrží i bráchovi! A nikdy jsem neměla nic růžového a červeného (to mi tedy nevadilo) aby to mohl nosit po mně i brácha. Jo, to byly časy 🙂

bolak

jj, třicátý léta, škoda že sem to nezažil… a ještě pořád to praktikujete? ;)

anonym

Neee, teď je to naopak! 🙂
Brácha dělá vysokýho šéfa v jedné firmě známé značky, tak nás (mě) zásobuje teď naopak on!

led

chcete požičať?
😁

Sůwa

Po přečtení dotazu jsem se musela jít podívat do prádelníku a jo, je jich tam několik. Kdybych nosila sukni, tak bych možná nosila i to kombiné ( pokud bych se do něj ovšem nacpala ) … 🙂