Avatar uživatele
anonym

Ženy i dívky, máte ve svém prádelníku kombiné, nebo to už je pasé ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, Medulienka před 3787 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Běžně kombiné nenosím, ale pod společenské šaty ano. Ale musím přiznat, že to bývá tak 2× do roka 🙂 Má to souvislost s punčochami.
Pod kombiné se prostě punčocháče nenosí!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Nee,ale máma mě kdysi nutila to nosit pod sukně a šaty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ahold

Mám, ale už neslouží svému původnímu účelu, ale úspěšně supluje noční košilky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Mám, i když už kombiné v dnešní době vypadá trošku jinak, než kdysi : http://alkupi­ac.hu/termekek/1099652_­eskuvoi-kombine-szett

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

iceT: takys měla starší sestru? já taky :(
Doplňuji:
až budu velkej, tak založím nadaci na podporu lidí, které matky nutili nosit obnošené věci po svých starších sourozencích..

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zvedavec…
a prečo sa pán k zemi skláňa?
Obdivuje nôžky žien,
či pozerá im pod sukne…
Čo pod nimi majú,
čo si obliekajú,
tajomstvo on odhaliť chce…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nemám a považuji to za naprosto zbytečný kus prádla, nehřeje to, škrábe to a je to celkově k ničemu. Ani moje maminka, které je už 65 nic takového nemá (tedy matně si pamatuju, že mívala, ale vyházela to, prootže to stejně moc nenosila)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Zažila jsem kombiné v mém mládí. Nosilo se pod sukně a šaty, které „šplhaly“ po punčochách. Od té doby, co vešla do vědomí aviváž, se už nenosí. Já bych ho už ani nesnesla, je to umělý materiál a z toho já se potím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Medulienka

Tento druh spodního prádla nenosím a vlastně ani šaty nebo sukně. Mně stačí tílko místo toho.
Doplňuji:
http://plihal­.wz.cz/karel-plihal/pisnic­ka/nosorozec.html

Upravil/a: Medulienka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

bolak: já založím kontraskupinu starších sourozenců, kterým matky říkaly: Neznič to ať to vydrží i bráchovi! A nikdy jsem neměla nic růžového a červeného (to mi tedy nevadilo) aby to mohl nosit po mně i brácha. Jo, to byly časy 🙂

před 3786 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jj, třicátý léta, škoda že sem to nezažil… a ještě pořád to praktikujete? ;)

před 3786 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Neee, teď je to naopak! 🙂
Brácha dělá vysokýho šéfa v jedné firmě známé značky, tak nás (mě) zásobuje teď naopak on!

před 3786 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

chcete požičať?
😁

před 3787 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Po přečtení dotazu jsem se musela jít podívat do prádelníku a jo, je jich tam několik. Kdybych nosila sukni, tak bych možná nosila i to kombiné ( pokud bych se do něj ovšem nacpala ) … 🙂

před 3787 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek