RyuzakiKate

Ženy, dělali/dělají vám cizí chlapi návrhy?

Dnes se mi stala taková nepříjemná věc. Šla jsem ze školy na zastávku, autobus tam už stál a řidič mezitím venku kouřil. Zeptal se mě, jestli jedu, tak jsem kývla a poslal mě sednout, tomu jsem se trochu podivila. Když se přijelo na hlavní nádraží, pro jistotu jsem se ho zeptala, jestli to nechce zaplatit, na to mi řekl, že to mám nechat bejt, tak jsem poděkovala a rozloučila se, když v tom za mnou zavolal:„Mimocho­dem… Nechtěla byste jít někdy na kafe?“ na to jsem mu odvětila:„To je dobrý…“ (v ten moment mě nic vtipnějšího nenapadlo) a šla pryč.
Ještě teď se cejtím dost divně a mám strach, až s ním pojedu znovu. Starší chlapi se mi až na výjimky vůbec nelíbí a tenhle byl teda extra hnůj – přirovnala bych ho k herci Russel Crowe, akorát s brýlemi a ošklivějšího, ééé…
Jak jste to měly/máte vy? Stalo se vám něco podobného? Mně to teda bylo dosti nepříjemné, nejhorší na tom je asi ta osamělost, kluci, se kterýma normálně jezdím, měli delší vyučování, jinak by se asi pan řidič neodvážil, popřípadě bychom si z toho pak udělali srandu, takhle jsem akorát vyděšená. Přitom se vůbec neoblékám vyzývavě a díky brýlím vypadám i trochu přísněji… Uf.
Doplňuji:
pro boláčka: No, to by to dopadlo, by se toho chyt a začal mě zvát třeba ještě na čokoládičku!
pro Děda vševěda: To bych teda nešla, mám vkus velice vytříbený (i na chlapy), nemám ráda tenhle odměřený styl (vykání, „Smím slyšet vaše ctěné jméno?“ apod.) a navíc… řidič? Seriously? :)

Nejlepší odpověď
Lucijej

No to se někdy stává. Jestli se ho sama obáváš, tak se příště přifař i třeba k cizím lidem. A jestli to příště zkusí znovu, tak ho rázně odpálkuj.
Mně takhle jednou zaplatil chlápek, co stál ve frontě přede mnou, nákup a dožadoval se pak rande, voni to zkoušej různě…

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že už tě podruhé neosloví a pokud ano – řekni mu ať tě"vynechá "......
Jo taky se mi to stávalo ,ale to už je dlouho a já byla vždy dost oseklá, takže jsem rovnou řekla co si myslím .
Nenechávej mu žádné naděje – zvlášť je-li ti odporný.

venkovan

Na kafe – to je mejdlo – na to mu skočí jen naivní holka.
Ale co takhle pozvání na skok padákem, na procházku starými doly, či pozvání na sbírku motýlků (textilních ke krku – v krajině maximálně létají obaly od potravin).
Nebo kdyby řekl – nešla byste mi poradit co udělat s obličejem – chci na plastiku a sám se v tom nevyznám, … .
Mám za to, že příště se tě ani nevšimne a když, tak se usměj a poděkuj za pozvání, ale že mám od babičky zakázáno se bavit s cizímy lidmi.

Deli

No jé je… A přiznám, že nejhorší pro mne bylo, když mi návrhy dělal letitý kamarád. Oba jsme byli zadaní a já o nevěru rozhodně nestála, přitom jsem nechtěla přijít ani o kamaráda. Nakonec jsem celou jeho rodinu pozvala k nám na návštěvu, seznámila jsem je se svou rodinou a dopadlo to skvěle: Po návštěvě mi přišla sms: Máš super manžela, moc ho pozdravuj. P.S.: Chtěl bych, ale nemůžu to udělat JEMU, když už ho znám.
No a kamarádíme se dál.
Cizí většinou odbývám mile leč jasně. Něco ve stylu: Děkuji, ale čeká na mne manžel.
Naposledy na mne dělal asi před dvěma měsíci v čekárně oči muž, pěkný, příjemný… Rychle ho to přešlo, když se asi po deseti minutách přiřítily moje dcery ještě s kamarádkou té starší, které byly se mnou a šly si ještě něco koupit. Do toho jsem odložila mikinu a ukázala kulatící se bříško. Pánovi ty oči málem vypadly z důlků, ale už to nevypadalo, že by měl zvací úmysly:-))

MacChill

Věřim, že je to nepříjemné, ale jak už psaly přede mnou: pošli ho někam.

Navíc je tu ještě možnost, že tě svezl z dobroty a pak si z tebe udělal srandu, je to sice méně pravděpodobné, ale vyloučit se to nedá

bolak

Já ti teda nebudu odpovídat, protože nejsem žena, ale pro přístě, až se tě nějakej hnůj zase zeptá a tebe zrovna žádná odpověď nenpadne, bych ti poradil třeba: „Bohužel, já kafe nepiju.“

anonym

Tak nějaké návrhy jsem od cizích mužů dostala, ale nikdy se necítila nijak nepříjemně. Však si žádný z nich nedovolil na mne více a normálně jsem si s nimi popovídala.
Doplňuji:
Ale na pivo, čaj nebo zákusek mě žádný z nich nepozval.

anonym

Se nedělej :) dobře tak se nelíbil, ale kdyby se líbil? :DD To by jsi šla i na dvě kafe, že?

Damiana

Tak mě se teda Russell dost líbí, ale ta představa, že má brejle a hulí u autobusu je fakt megaodpuzující…
Ale to pozvání bylo ještě docela slušné – ruku na srdce (nebo na hlavu:-) – kdyby ti ho dal nějaký týpek, který by se ti líbil, možná by ses teď připravovala na rande…
Taky mohl být autobusák jadrnější a obtěžovat tě dost drsněji. Třeba si i plácnout… Moc bych ho neřešila, sprostý nebyl, ale rozumím ti, že tě urazilo, že si na tebe ten hnůj vůbec dovolil.
Na to se, bohužel musíš v životě připravit – že o tebe nebudou mít zájem jen ti, kteří se ti líbí. Myslím, že na pozvání, které se ti nezdá stačí říct jenom: Ne.
Dostalo mě to tvoje: To je dobrý… taková pěkná Prdlavkovina… on tě pozve na rande, a ty mu odpovíš, jako když ti chce vrátit drobné…:-)
Myslím, že jsi ho tak popletla, že bys od něj i mohla mít klid. No a jestli se nevzdá, tak jasně a rezolutně trvat na svém, nebo říct: Jsem zadaná.
Ještě jsem si vzpomněla na dost připadů, které znám a u nichž to také začalo tím, že on je děsný a dneska už slaví pět let od svatby…ale tohle nebude ten případ… Starý… Russell… Hnůj…:-))

anonym

Jasně. Každý chlap je cizí, i ten, za kterého se později vdáš. Kdyby to nezkoušeli a návrhy ženám nedělali, tak by lidstvo nejspíš vymřelo. (Návrhem je i dotaz typu: nešla bys na colu?)

manon

Jojo, někteří chlapi už jsou takoví, musí to zkusit. Jednou mne zastavil celkem vzhledný chlapík, že je tady cizí a kde se tady dá jít na kafe a tak jsem mu poradila a on, zda bych na to kafe nešla s ním, že saotnému by mu nechutnalo a bla bla bla…pár klasických komplimentíků a to už jsem se smála a mizela :) To byl asi nejrychlejší způsob, co na mne kdo zkusil :)
Doplňuji:
Nedělej si z toho hlavu, nevšímej si ho příště a bude.

lukas.zmizik

To máš fuk protože až s ním pojedeš příště, bude se on možná cítit ještě blběji a trapněji než ty.
Ale ! kdyby byl přece jen hezký, tak né, jen proto, že to je řidič? Typické školácké uvažování, soudit člověka, kterého nezná podle toho, čím se živí:)