Jahoda

Ženy, byly jste někdy na plastické operaci? (Já ne a ani o tom neuvažuji).

Nejlepší odpověď
johana 56

Ne, nechci vůbec

Každý člověk je originál.Jak by to asi vypadalo,kdyby jsme byli věichni dokonalí?Z krásného talíře se nenesytím,pokud je prázdný.V každém z nás je krása i ošklivost,dobro i zlo.

Další odpovědi
BEAES

Ne, nechci vůbec

panenka

Ne, nechci vůbec

GM

Ne, nechci vůbec

Radak

Ne, ale uvažuji o tom

Já když se na sebe podívám do zrcadla, ledacos bych opravila. Ale když si zase představím jak to řežou, okamžitě mne to přejde. Jsem ochotná absolvovat operace, kdy jde o život nebo o zdraví, ale takhle zcela dobrovolně pod kudlu, na to jsem srab.

hanny 2

Ano, ráda bych šla na další

Venka

Ano, ráda bych šla na další

Horní víčka – sranda.

novaklen

Já zatím ne, ale dost nad tím přemýšlím. Konkrétně nad labioplastikou. Nemá s tím některá z vás náhodou zkušenosti? Nedávno jsem to právě řešila s jednou kamarádkou a ta mi dala tip na jednoho estetického gynekologa, který by mi s tím prý snad mohl pomoct – https://www.la­bioplastika-praha.cz/ Asi se tam brzy zkusím objednat a uvidím.

terkaprihodo

Pokud se nepletu, tak na nějakém podobném zákroku byla jedna moje kamarádka. Už je to ale docela dlouho. Nevím tedy jestli to bylo přímo to, co zmiňujete. Já jsem ráda, že v tomto ohledu naštěstí problémy nemám. Co mě ale trochu štve jsou projevy stárnutí. Mě by tedy spíše zajímala třeba operace očních víček Prý je to v dnešní době už úplně běžný zákrok.

hanny 2

Byla jsem na operaci víček a až to bude nutné,tak půjdu klidně znovu.