Avatar uživatele
Jahoda

Ženy, byly jste někdy na plastické operaci? (Já ne a ani o tom neuvažuji).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BEAES před 4811 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

Ne, nechci vůbec

Každý člověk je originál.Jak by to asi vypadalo,kdyby jsme byli věichni dokonalí?Z krásného talíře se nenesytím,pokud je prázdný.V každém z nás je krása i ošklivost,dobro i zlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Ne, nechci vůbec

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ne, nechci vůbec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ne, nechci vůbec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Ne, ale uvažuji o tom

Já když se na sebe podívám do zrcadla, ledacos bych opravila. Ale když si zase představím jak to řežou, okamžitě mne to přejde. Jsem ochotná absolvovat operace, kdy jde o život nebo o zdraví, ale takhle zcela dobrovolně pod kudlu, na to jsem srab.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ano, ráda bych šla na další

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Venka

Ano, ráda bych šla na další

Horní víčka – sranda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
novaklen

Já zatím ne, ale dost nad tím přemýšlím. Konkrétně nad labioplastikou. Nemá s tím některá z vás náhodou zkušenosti? Nedávno jsem to právě řešila s jednou kamarádkou a ta mi dala tip na jednoho estetického gynekologa, který by mi s tím prý snad mohl pomoct – https://www.la­bioplastika-praha.cz/ Asi se tam brzy zkusím objednat a uvidím.

Avatar uživatele
terkaprihodo

Pokud se nepletu, tak na nějakém podobném zákroku byla jedna moje kamarádka. Už je to ale docela dlouho. Nevím tedy jestli to bylo přímo to, co zmiňujete. Já jsem ráda, že v tomto ohledu naštěstí problémy nemám. Co mě ale trochu štve jsou projevy stárnutí. Mě by tedy spíše zajímala třeba operace očních víček Prý je to v dnešní době už úplně běžný zákrok.

Avatar uživatele
hanny 2

Byla jsem na operaci víček a až to bude nutné,tak půjdu klidně znovu.

před 4811 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek