ReHu

Ženy a dívky – líčíte se pravidelně vždy, když jdete z domu?

Nejlepší odpověď
Terryle

Když je "akce"

Hlavně když mám náladu. Na akci většinou, ale taky to záleží na náladě a na oblečení. Ke společenskému oblečení vždycky, tam to je bohužel skoro nutnost. Mám zato, že vypadám jako člověk i bez šminek (starší holky se se mnou na základce hádaly, že určitě nosím řasenku, když jsem ještě netušila, co to je :o), tak proč si zvykat na přespříliš vymazlenej vzhled – abych pak trpěla sama před sebou, až se nebudu moct namalovat?

Další odpovědi
BEAES

Vždy, aspoň řasy - když jdu mezi lidi

Miroslavst

Nikdy

hanulka11

Vždy, komplet, když jdu mezi lidi

kvikal

Když je "akce"

Mousinek

Když je "akce"

chucky

Vždy, aspoň řasy - když jdu mezi lidi

anonym

Nikdy

nadka77

Vždy, komplet, když jdu mezi lidi

Terryle

Miroslave, vy jedna ženo a dívko! Ale že se nezdáte… :o)