Avatar uživatele
JájsemRaibek

Ženy a dívky, jak se zachováte, potkáte-li někoho s rozepnutým poklopcem?

Dnes mě napadla taková otázka, a to, když jsem venku vykonal „malou potřebu“. Pokud bych nechal rozepnutý poklopec a potkal slečnu, paní, jak by se asi zachovala?
Takže dámy a slečny, jak byste se zachovaly vy? Upozornily byste mě, že mám rozepnutý poklopec? Jenže tím upozorněním by bylo jasné, kam jste se dívaly :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, redy, briketka10, zzzzz, marci1, Agneta, gecco před 2981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Poklopec – je vyndaná košile vzadu u kalhot si myslím.
Kdybys měl rozepnutý zip, tak, bych Tě samozřejmě upozornila,
kdyby nebylo vidět to Tvoje víš co, jinak bych se móc styděla 😁

JInak se tam nedívám.

Jé já se spletla není to vyndaná košile vzadu u kalhot :
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Poklopec

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Můžeš bejt v klidu, já to těch míst nekoukám. Musel bys mi natolik upoutat, že bych tě sjela až k botám 🙂 ale rozepnutej poklopec, – by mě rychle vrátil na zem. ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Zrovna dneska jsme komentovaly se spolužačkou šéfa katedry během přednášky, jak má něco do sebe i když vypadá jak knedlík a já si pak všimla zpola dopnutého poklopce.. no, to by mi nepřišlo úplně vhodný na to upozorňovat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Já koukám spíše mužům na pozadí. A víš proč? Protože ideální chlap má „bouli“ jak vepředu, tak vzadu – to od nabité peněženky. 🙂
Ne, vážně, prohlížím si muže spíše zezadu. A i kdybych to zahlédla, dělala bych mrtvého brouka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Kdybys v MHD seděl naproti mě s roztaženýma nohama – s tím tvým zapomenutým poklopcem, tak bych ti koukala s úsměvem do očí (střídavě oči – mezi nohy) – a co ty na to?:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Já bych si asi toho také nevšimla, pokud by z poklopce tmavých kalhot nečouhala světlá košile a naopak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

redy- jak se ta planeta jmenuje přesně?

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

K nám přišel jednou do hodiny takto neupravený učitel. Chichtali jsme se, když nás napomínal, co blbneme, jeden spolužák získal odvahu a sdělil mu, že má nedopatření na kalhotách.

Podíval se, poklepec zapnul a se smíchem prohlásil, že mrtvý pták z klece nevyletí . Samozřejmě za obrovského řevu nás všech.
Byl to starý pán.

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

No Annas 😁

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

:DDD

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

No jednoho úchyláka v autobuse otíral
se o mě Pfůůj byl úplně nechutnej ☹

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

No právě, dyť píšu, že jsem se šeredně,
ale šeredně spletla moc se omlouvám :))

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

briketko, vyndané to může být :D Bůhví cos viděla :DDD

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Neviděla, ale cejtila, jak se nadouvá hihi to
se přece dá poznat na každém chlapovi néé :))

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Poklopec je součást oděvů, která se nachází v rozkroku a slouží k pohodlnému sundavání oblečení a rychlému rozepnutí a následnému uvolnění pohlavního orgánu v případě potřeby (např. močení). Poklopec je tvořen různě dlouhým nastřižením látky, která je obešita, aby se dále nepárala. Uprostřed je buď nejčastěji všit zip a nebo knoflíky, které slouží pro uzavírání této díry. Na vrchu se nachází větší knoflík, který slouží k tomu, aby se zapnutý zip nerozjížděl či knoflíky nerozepínaly.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Poklopec

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek