JájsemRaibek

Ženy a dívky, jak se zachováte, potkáte-li někoho s rozepnutým poklopcem?

Dnes mě napadla taková otázka, a to, když jsem venku vykonal „malou potřebu“. Pokud bych nechal rozepnutý poklopec a potkal slečnu, paní, jak by se asi zachovala?
Takže dámy a slečny, jak byste se zachovaly vy? Upozornily byste mě, že mám rozepnutý poklopec? Jenže tím upozorněním by bylo jasné, kam jste se dívaly :D

Nejlepší odpověď
briketka10

Poklopec – je vyndaná košile vzadu u kalhot si myslím.
Kdybys měl rozepnutý zip, tak, bych Tě samozřejmě upozornila,
kdyby nebylo vidět to Tvoje víš co, jinak bych se móc styděla 😁

JInak se tam nedívám.

Jé já se spletla není to vyndaná košile vzadu u kalhot :
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Poklopec

Další odpovědi
redy

Můžeš bejt v klidu, já to těch míst nekoukám. Musel bys mi natolik upoutat, že bych tě sjela až k botám 🙂 ale rozepnutej poklopec, – by mě rychle vrátil na zem. ☹

RyuzakiKate

Zrovna dneska jsme komentovaly se spolužačkou šéfa katedry během přednášky, jak má něco do sebe i když vypadá jak knedlík a já si pak všimla zpola dopnutého poklopce.. no, to by mi nepřišlo úplně vhodný na to upozorňovat :)

marci1

Já koukám spíše mužům na pozadí. A víš proč? Protože ideální chlap má „bouli“ jak vepředu, tak vzadu – to od nabité peněženky. 🙂
Ne, vážně, prohlížím si muže spíše zezadu. A i kdybych to zahlédla, dělala bych mrtvého brouka.

Agneta

Kdybys v MHD seděl naproti mě s roztaženýma nohama – s tím tvým zapomenutým poklopcem, tak bych ti koukala s úsměvem do očí (střídavě oči – mezi nohy) – a co ty na to?:DDD

arachis

Já bych si asi toho také nevšimla, pokud by z poklopce tmavých kalhot nečouhala světlá košile a naopak.

zjentek

redy- jak se ta planeta jmenuje přesně?

annas

K nám přišel jednou do hodiny takto neupravený učitel. Chichtali jsme se, když nás napomínal, co blbneme, jeden spolužák získal odvahu a sdělil mu, že má nedopatření na kalhotách.

Podíval se, poklepec zapnul a se smíchem prohlásil, že mrtvý pták z klece nevyletí . Samozřejmě za obrovského řevu nás všech.
Byl to starý pán.

briketka10

No Annas 😁

Agneta

:DDD

briketka10

No jednoho úchyláka v autobuse otíral
se o mě Pfůůj byl úplně nechutnej ☹

briketka10

No právě, dyť píšu, že jsem se šeredně,
ale šeredně spletla moc se omlouvám :))

JájsemRaibek

briketko, vyndané to může být :D Bůhví cos viděla :DDD

briketka10

Neviděla, ale cejtila, jak se nadouvá hihi to
se přece dá poznat na každém chlapovi néé :))

JájsemRaibek

Poklopec je součást oděvů, která se nachází v rozkroku a slouží k pohodlnému sundavání oblečení a rychlému rozepnutí a následnému uvolnění pohlavního orgánu v případě potřeby (např. močení). Poklopec je tvořen různě dlouhým nastřižením látky, která je obešita, aby se dále nepárala. Uprostřed je buď nejčastěji všit zip a nebo knoflíky, které slouží pro uzavírání této díry. Na vrchu se nachází větší knoflík, který slouží k tomu, aby se zapnutý zip nerozjížděl či knoflíky nerozepínaly.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Poklopec