Zlatý

Ženská emancipace sílí, ale jako muži máme na toaletách k dispozici větší počet pisoárů, než ženy záchodových mís?

Je to tak nebo se mi to jen zdá?

Věčné fronty na WC u dveří "DÁMY" v supermarketech, na benzínových pumpách, ve školách, v restauracích, v divadlech...

Podotázka výhradně pro ženy:
Seberete občas odvahu a jdete na pánské WC (do kabinky), když vaše praskají ve švech a u nás ani živáčka?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ženským to strašně dlouho trvá. Chtělo by to buď časové omezení jako na pouličních WC v Praze, kde po určitém počtu minut dostanete sprchu. (pojistka pro bezdomovce) nebo zadat designerům nový úkol na speciální dámské nástěnné pisoáry.
Doplňuji:
Lucijej: S těmi pisoáry je to opravdu komplikovaný, tvar by nemusel sedět každé a hlavně jak už jsi psala.... V tom případě zůstanu tedy u časového zámku. :)

Další odpovědi:

Zlatý

Toť otázka k zamyšlení - počet mís versus pisoárů :o)

K pánům už jsem párkrát zaskočila. není nic horšího, když u benzínky zastaví zájezdní autobus a všichni se naženou na wc, pánové jsou hotví během deseti minut a a my furt ve frontě.....
Doplňuji:
Layoutman: S těmi dámskými pisoáry to není dobrý nápad. Přeci jenom dámy se mnohem více odhalují a to není každé příjemné před ostatníma, obzvlášť, když mají své dny.

Protože většinu staveb a tudíž i záchody navrhují architekti- chlapi. A pokud už mám takový problém, že musím urgentně a na "dámách" je plno, využiji toaletu pro vozíčkáře. Tam nebývá plno nikdy.

Bronzový

Podle mě nám v rámci emancipace ženy seberou i ty pisoáry. Ony jsou schopny všeho :)

Zlatý

Nám to prostě déle trvá, a ne všechny tam chodí vykonat potřebu, některé si jdou třeba jen upravit Make-up. Na pánský záchod nechodím, bez urážky, ale ty dámské bývají čistější a méně zapáchají. I když nedávno jsem chtěla navštívit dámské WC v Kauflandu, no to vám byl hnus, špína a smrad, se mi z toho šoku přestalo chtít čůrat.

Bronzový

To je fakt, navíc se může někde přitočit k pneumatice u zaparkovaného auta a máš pokoj.
Doplňuji:
Na druhé straně máme zase potíže s prostatou, tak u toho potřebujeme víc klidu

Diskuze k otázce

Zlatý
Zlatý

Lucijej

To mi spíš přijde jako inovace tureckého záchoda :o) ale třeba na takových benzínkách by se to využilo.

Zlatý

Pájo

Ve světě jsou, u nás zatím nic.

anonym

Koncem 80.let jsem vylezla z letadla na moskevském mezinárodním letišti Šeremetěvo. Všude samý mramor, lustry- křišťál (asi český), ale když jsem šla na "toalet" (kupodivu nikde neinzerovali WC) čekal mě prvně v životě turecký záchod. Šlapky, koš na použitý papír a březová metlička. Tehdy jsem se ptala sama sebe, kdeže soudruzi asi udělali chybu.

Zlatý

Pájo

:D

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.