Avatar uživatele
anonym

Žena v těhotenství může skleničku vína?

Jen by mě to zajímalo, děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3456 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Pití alkoholu v těhotenství se obecně nedoporučuje, ale jedna opravdu malá sklenka vína (pokud to není denně) snad neublíží. Určité skupiny našich spoluobčanek v těhotenství kouří a chlastají a přesto snadno rodí jedno chytré dítě za druhým.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Může – ale pokud možno ne pravidelně a ne víc, než „skleničku“ denně…
😉
Plod totiž ´chlastá´ cca stejně (skrze placentu), jako matka, ale jeho možnosti alkohol odbourat jsou výrazně menší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

No, my jsme se snažili dlouho a teď, když se zadařilo, tak bych určitě nechtěla nic podcenit, naopak. Proto beru vitamíny https://www.chytre-miminko.cz/pro­dukty/chytre-miminko-superfolin-1/ a doporučuju je.

před 1605 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

A jaké jsi brala jaké vitamíny?

před 1607 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jako takto… myslím, že by to nemuselo uškodit, ale rozhodně to neprospěje. Navíc alkohol je nevyzpytatelný… uvažovala jsi nad tím, že bys užívala vitamíny? Němáš nějaký tip?

před 1651 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

No, takto… alkohol ani cigarety v tehotenstvi proste ne! Zato vitaminy rozhodne ano! Ty jsou moc dulezite, aby se miminko zdrave vyvijelo :) Osobně jsem brala Chytré miminko a vše bylo perfektní.

před 1634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ježiš, to snad žádná maminka ani nemůže dělat, ne? Ale to Chytré miminko mě zajímá. Jsem v 2,trimestru, vitamíny jsem nebrala, ale chtěla bych začít. Tyto jsou vhodné?

před 1634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahojky, pro tebe bude nejlepší ta druhá řada https://www.chytre-miminko.cz/pro­dukty/chytre-miminko-superfolin-2/. Já jsem tyhle vitamíny brala celé těhu a vše probehlo v pořádku.

před 1634 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek