Zemrely – a dluhy. Dnes jsme se bavily se sestrou – znamy z obce zemrel , nevlastnil zadnou nemovitost , byl

z dluhu bezdomovec. Ma 4 deti , ti jsou na tom dobre , maji zamestnani … budou muset oni za nej zaplatit dluhy na soc. a zdrav. ? 250 t. ? Nebo kdo to pak doplati za takoveho cloveka. ? -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Dluhy se dědí jen do výše zůstavitelova majetku

Zdroj: http://finance­.idnes.cz/jak-nezdedit-dluhy-dejte-pozor-na-zavazky-svych-nejblizsich-pl8-/viteze.asp?c=A070413_­131041_fi_osob­ni_dku