štamgast

Zemřel herec Bronislav Poloczek…

Zdrcující informace. Úplně jsem se lekl. Kliknu na domovskou stránku, najede mi Seznam a tam tohle, hrůza. Ale k otázce-co to měl Bronislav Poloczek na levé tváři vedle levého oka? Byla to taková malá znaménka, ví o tom někdo něco víc? Zde je to vidět: http://media.no­vinky.cz/387/3138­78-original1-t49z7.jpg
Doplňuji:
Taky mě pobavil jako Babula.

Nejlepší odpověď
iceT

Taky jsem četla,ale zřejmě nastal jeho čas,to tak v životě chodí.Pan Poloczek mě bavil jako kotelník v Hospodě..Ovšem co to měl na tváři netuším.

Další odpovědi
briketka10

je ho škoda zase o jednoho dobrého herce méně..
také nic nevidím..

Damiana

Je to smutná zpráva. Je jaro, krásné počasí a paradoxně tolik něstěstí. Je pravda, že je to i období depresí a sebevražd – viz redaktor ČT Karel Vovesný, bohužel …:-(
U pana Poloczka to ale byl důsledek dlouhodobé nemoci.
(U oka nic nevidím…)

player242

To bude nejlspíše mateřské znaménko.

štamgast

Ale ano, na lévé straně (při našem pohledu vpravo).

hanulka11

To může být jakékoliv znaménko, které se objeví třeba s přibývajícím věkem …již několikrát se o něm psalo, že je nemocen…bohužel ,jeho čas nadešel …je to smutná realita.