panxnotdead

Zeměpis…

Ahoj, zvoral jsem písemku a potřeboval bych poradit, jak to vlastně bylo..
Charakterizuj plynné obry a vyjmenuj je
Co je důsledkem střídání ročních období?
časová pásma.. kolik jich je a něco o nich
Vznik sluneční soustavy
Doplňuji:
Ano myslím, máme přísnou učitelku a docela jsem to tam rozepsal, tak jenom chci vědět, jak byste to napsali vy

Nejlepší odpověď
Hohny

Ale to všechno snad zvládneš vygooglit sám, určitě to nebude problém a zabere to mnohem méně času než položit tuto otázku a čekat na podobnou zbytečnou odpověď…

Další odpovědi
anonym

Dobrej pokus. Takže pro dnešek ještě jednou: tady nejsi ve škole! Na učivo a domácí úkoly fungují na internetu samostatné stránky.
A teď rada: my jsme na gymplu řeřili po sdělení známek učitelem případné nedostatky v písemkách tak, že jsme vyučujícího požádali, aby nám správné řešení řekl, nebo jsme se o přestávce domluvili mezi sebou a když jsme věděli, kdo měl za 1, tak bylo jasné, že správné řešení bylo to jeho. Jak jednoduché, viď?
Doplňuji:
Jenže my bychom s tím neobtěžovali na Odpovědích.cz. Toto není dotaz, který tu má své opodstatnění. Patří do kategorie tzv. „zbytečných“. Správně by Ti ho měl někdo smazat.
Školu máš od toho, aby ses učil. Odpovědi, aby ses zde ptal na věci, které nemůžeš na internetu (nebo ještě rychleji v učebnici) najít, nebo se kterými si nevíš rady. Je lenost řešit to tak, jako Ty.

M.

To myslíš vážně?