pizlicka

zelena usporam,jak na to?

ted chci měnit okna za trojskla na domečku.muzu je vymenit a pak zadat,nebo jaky je postup??
Doplňuji:
zzzlatokopko,dekuju moc,takze když nyní udelam okna do 20tisíc,zacatkem kvetna podam zadost s fakturou,tak do tri tydnu mi dojde odpověď?je to spravny postup?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

To je složité, to sama nevyřešíš, dobré je najít si firmu na okna, která zelenou dělá. Ta vše za tebe vyřídí. Je k tomu potřeba hromada dokumentů:-)

Dobré je, že teď má najet program, kde se bude dát jen částečně „zateplit“. Předtím bylo nutné zateplovat více věcí. Teď můžeš i jen okna.
Doplňuji:
Na podporu může dosáhnout více lidí
„Nově bude možné zrealizovat dílčí opatření v oblasti zateplení, tzn. například jen vyměnit okna, zateplit fasádu atp. Na podporu tak budou moci dosáhnout i ti, kteří aktuálně nemají pohromadě peníze na větší investice,“ uvedl Brabec.

http://www.no­vinky.cz/finan­ce/362263-program-na-zatepleni-domu-se-rozbehne-v-dubnu.html

Tady vždycky chrápou:-(((((((((( http://www.no­vazelenausporam­.cz/ ale pak tu bude podrobně co musíš splnit, fakt to sama nezvládneš, je to o nervy:-(((

zzzlatokopka

To nemůžeš brát jako 100% informaci, jsou to novinky:-DDD,
musíš prostudovat SFŽP co požadují přesně oni. Má to teď být lehčí dostat, ale nevím zda to půjde i dozadu. Ještě jsem to neštudovala:-))

Najdi si firmu, co zelenou dělá, onni za tebe tu žádost vyřídí. 🙂