demenceee

Zelená stolice

Chtěla jsem se zeptat co znamená zelená stolice. Moje kamarádka vždycky když jede do Chorvatska dostane místo hnědé zelenou stolici. Začíná to hned jak přejede hranice. Asik změna vzduchu nebo já nevím. Nevíte někdo jak na to vyzrát?? :D díky za odpovědi
Doplňuji:
ona jí normální věci ale vždy jak přejede hranice- prostě je to jiný vzduch, jak vyedne z autobusu třeba na 20 minutovou přestávku tak otom když jde na záchod tak už to má

Nejlepší odpověď
badisko

no tak to bych videl na obycejnou cestovni horecku ..nekteri lide se spatne srovnaji ze zmenama a stresem z dovolene ..:D ono by to melo po par dnech prejit :D
jak no to je otazka :D nebyt nernvozni ..treba si poridit neco takoveho .. http://www.bar­nys.cz/14-stres-a-uzkost/211-hypnox-stresspro.html
stres je mor a dokaze s telem vylozene divy ..nektere prorodni preparaty pomahaji od stesu a tak to clovek snaze prezije …jeste se podivej tady http://krutomy­val.blog.cz/1206/jak-na-cestovni-horecku
a nebo do gogle jednoduse napis >cestovni horecka <

Další odpovědi
pusinka50

Zelená stolice normálně znamená salmonelozu. Když to kamarádku chytne již pokaždé na cestě, je třeba se zamyslet nad strukturou potravin, které jí a vézt si sebou raději české konzervy, sýry a salámy

marci1

Zelená stolice může znamenat střevní infekt, snězení velkého množství potravin s chlorofylem ( např. listová zelenina ) a nebo strava prošla trávicím traktem příliš rychle ( což při cestování může nastat ). Tento stav by ale neměl trvat více než 2–3 dny.

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/stolice-a-zdravi-02t-/zdravi.aspx?c=A121105­_102709_zdravi_pet

ponovotny

už jsem měl tuhle salmonelozu, když jsem snědl hodně špenátu