Miroslavst

Zelená brambora-jedovatost

Že je zelená brambora jedovatá vím, ale je jedovatá jen ta zelená část nebo celá brambora?

Nejlepší odpověď
kapka

Zelené odkrojit, ostatní jedovaté není. Zezelená ta část, která je na světle. Jedovatý je i stonek a listy brambory. A přitom nezelená hlíza je jedlá. Odkrajuji pořád a žiju, to je můj důkaz pro mé tvrzení.

Další odpovědi
oskar

Zelená branbora ma v sobě jed solanin,já bych řekl,že je chycená celá.

BIGFOOT

p.kapko jste fešanda a máte pravdu.BIGFOOT