Hanah

Zeleň na dvoře-několika lidem,zejména výboru vadí.

Máme nový výbor a ten ze své pravomoci usoudil,že stromy,keře vadí.Tak krásné, zplanělé šípky na rozhraní s dalším domem vykopali.Další stromy,keře neodborně zpitvořili /zkrácení borovice na dvě patra větví-vypadá hrozně/a dál chtějí pokračovat.Přitom naše argumenty o užitečnosti zeleně,zejména ve městě,vyvracejí zájmem a péčí o blaho domu.Většinu to nezajímá,zbytek jsou jejich kýválkové.To jsou ty výhody SVB,pokud v čele nejsou chytří a fundovaní lidé.Hlasování netřeba.

Odpovědi
salsa verde

tak nevím jak ve vašem městě ale u nás je zeleň obecní a to by si teda nikdo nelajznul něco kácet a vykopávat…

cukrar

ona nerozhodla většina?