dáma z ČR

Žehlíte oblečení?

Nebo žehlíte jen to, co je opravdu nutné. Nebo se snažíte žehlení vyhnout úplně? A oblečení si radši vybíráte z materiálu, který se nežehlí, u pračky volíte méně otáček, aby prádlo nebylo zmačkané apod.?

Nejlepší odpověď
brillant

Nežehlím, co je potřeba vyžehlí XYL.

Další odpovědi
Rokio

Ne, nežehlím.

rouzi

Nerada žehlím, ale musím ☹

anonym

já osobně nežehlím, ale když vidím dnes ty super žehličky, prkna na žehlení s vyhříváním a párou, parní generátory, tak je to škoda, že mě to nebaví

eldrcz

žehlím jenom to co je zmačkané jinak nějak extra nežehlím

marci1

Žehlím to, co by se vyžehlit mělo, ale snažím se tomu vyhýbat tím, že si vybírám materiály, které se nemusí žehlit. K žehlení si zapnu nějaké čtené knihy, povídky, popř. rozhlasovou hru a mám „dvě mouchy jednou ranou“. 🙂
Moje bývalá kolegyně žehlila i kalhotky, ponožky, dětské punčocháče. Vstávala ve 4 ráno a žehlila.

Luxx

žehlím, žehlení mě baví

arachis

Také žehlím už jen málo a to kapesníky, utěrky, ubrusy a některé povlečení.