arygnoc

že v českých basách je dobře?

Omyl!
Co je to proti švýcarsku, viz http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/156820/ex­kluzivni-rozhovor-pitr-si-zije-v-base-jak-v-luxusnim-hotelu.html

Nejlepší odpověď
dědapetr

No možná ano když je tam tolik vězňů víc jako ve Švýcarsku ve věznicích.
Doplňuji:
Kdyby to bylo u nás jako ve Švýcarsku tak u věznic stojí fronty.Protože někteří se tak nemají ani na svobodě.

Další odpovědi
anonym

Uz jsem se zde jednou take ptala , jaka cestovka tam nabizi pobyt. Plna penze , televize , fittnes , knihovna , fotbalecek …
🙂 -iv-

Venka

Není to zadarmo, platí 100 Euro na den.Možná jinde je to tak, jako u nás. A všechny ty kecy o posilovnách, vzdělávání a zábavě jsou asi jen pro ty, kteří si to zaplatí i u nás.