Jendavan

Ze schránky se mi načítají zprávy které měly být smazány už před několika měsíci a to v počtu do stovek.Co s tím?

Nejlepší odpověď
anonym

doplň alespon informaci, jaky pouzivas emailovy klient (lokalni, webovy) na jakem @„serveru“ … kde se ti zprávy zobrazují ? pokud používáš lokální klientskou aplikaci, pak přes jaký protokol synchronizuješ ? POP3/IMAP ? a mluvíš vůbec o emailu ? Z dotazu je toho velmi málo k rozluštění i pro chudáka Holmese by to byla výzva 🙂

samozřejmě tento problém je známý a může se vyskytnout, ale jeho řešení už velmi záleží na těchto nenápadných detailech.

Další odpovědi
kablik

já si dovolím tipnout: po smazání zpráv nevysypáváš koš, skus…