bolak

že prej když se někdo tři měsíce neobjeví na odpovědích, tak je automaticky prohlášen za mrtvýho a už sem nesmí…

co je na tom pravdy?
Doplňuji:
Dr.Axl: no já abych zase nenarazil, koukám že je to tu nějaké nové, nějaké modré, zelené a bílé, (a těch odstínů žluté) člověk se až bojí někde kliknout, aby to tu neušpinil

  • iv-: já se nikde neválel, normálně sem se byl za barákem vyčurat…čurám, čurám, pak se voklepu viď a najednou koukám, už je konec dubna tybrďo…

Nejlepší odpověď
anonym

Stejná ptákovina jako většina v této rubrice.
Kdyby sis dal práci a juknul na některé profily, snadno bys zjistil, že je jich tu spoustu spících rok i déle. Ostatně sám u sebe ses přece přesvědčil, že je to pustá kravina a výmysl.
Na zrušení profilu je nutno zažádat admini, pokud neprovedeš pár hrubých kroků, kdy dostaneš ban (jako např. Miroslavst, co tu svého času spáchal ostentativní virtuální sebevraždu).
Žes měl pauzu 111 dní, ještě nemusíš šířit poplašnou zprávu a paniku a snažit se tak upoutat pozornost jako ti naivní novicové. Snad už máš více rozumu než pubescenti, jejichž vágních a nesmyslných příspěvků je tu beztak více než je zdrávo.
Doplňuji:
No vida, quentos to po tvém doplnění vyjádřil lapidárně a lépe než bych to sám svedl.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/24970

Další odpovědi
anonym

Jee , vy jste tu nebyl tak dlouho ? Ja tu take nejaky cas nebyla a jsem zvedava , co mi povite ( napisete ) nazor na nove odpovedi.
Kde jste se nam valel ? 🙂
A nebojte , tady vas zase vzkrisime. 🙂
A vidite, ze s tim tykanim se u me nic nemenni.:-) Me tykejte, to jsem rada, ja to ale neumim. 🙂 -iv-

quentos

tak to netuším, ale gratuluju k vyčurání, protože základem přežití v dnešní době je BEJT VYČURANEJ!!!

hanny 2

To je blbost,jak vidíš,už jsi zase tady a nikdo Ti nebrání!Vítej zpět!

Drap

Netuším, kde získáváš takovéto informace, ale pravda to asi nebude.

briketka10

mám radost, že ses vrátil :DD

Damiana

Urologický problém? Prostata? Výtržnictví?
Každopádně vítej zpět a špiň zvesela, dost jsi tu chyběl! 🙂

Mapel

Vznes dotaz na info k provozovateli. Také jsem to neslyšel.

anonym

Hmm a ten kdo je tu každý den, tak bude mít omezení odpovědět jenom na 5 dotazů :).

anonym

Jen si pohlídej změnu v bodování, „soudruzi z NDR“ to pěkně zkrouhli.