Zlatý

že prej když se někdo tři měsíce neobjeví na odpovědích, tak je automaticky prohlášen za mrtvýho a už sem nesmí...

co je na tom pravdy?
Doplňuji:
Dr.Axl: no já abych zase nenarazil, koukám že je to tu nějaké nové, nějaké modré, zelené a bílé, (a těch odstínů žluté) člověk se až bojí někde kliknout, aby to tu neušpinil

-iv-: já se nikde neválel, normálně sem se byl za barákem vyčurat...čurám, čurám, pak se voklepu viď a najednou koukám, už je konec dubna tybrďo...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stejná ptákovina jako většina v této rubrice.
Kdyby sis dal práci a juknul na některé profily, snadno bys zjistil, že je jich tu spoustu spících rok i déle. Ostatně sám u sebe ses přece přesvědčil, že je to pustá kravina a výmysl.
Na zrušení profilu je nutno zažádat admini, pokud neprovedeš pár hrubých kroků, kdy dostaneš ban (jako např. Miroslavst, co tu svého času spáchal ostentativní virtuální sebevraždu).
Žes měl pauzu 111 dní, ještě nemusíš šířit poplašnou zprávu a paniku a snažit se tak upoutat pozornost jako ti naivní novicové. Snad už máš více rozumu než pubescenti, jejichž vágních a nesmyslných příspěvků je tu beztak více než je zdrávo.
Doplňuji:
No vida, quentos to po tvém doplnění vyjádřil lapidárně a lépe než bych to sám svedl.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/uzivate l/profil/24970

Další odpovědi:

Jee , vy jste tu nebyl tak dlouho ? Ja tu take nejaky cas nebyla a jsem zvedava , co mi povite ( napisete ) nazor na nove odpovedi.
Kde jste se nam valel ? :-)
A nebojte , tady vas zase vzkrisime. :-)
A vidite, ze s tim tykanim se u me nic nemenni.:-) Me tykejte, to jsem rada, ja to ale neumim. :-) -iv-

Zlatý

tak to netuším, ale gratuluju k vyčurání, protože základem přežití v dnešní době je BEJT VYČURANEJ!!!

Zlatý

To je blbost,jak vidíš,už jsi zase tady a nikdo Ti nebrání!Vítej zpět!

Zlatý

Netuším, kde získáváš takovéto informace, ale pravda to asi nebude.

Zlatý

mám radost, že ses vrátil :DD

Zlatý

Urologický problém? Prostata? Výtržnictví?
Každopádně vítej zpět a špiň zvesela, dost jsi tu chyběl! :-)))

Bronzový

Vznes dotaz na info k provozovateli. Také jsem to neslyšel.

Hmm a ten kdo je tu každý den, tak bude mít omezení odpovědět jenom na 5 dotazů :).

Diskuze k otázce

anonym

Jen si pohlídej změnu v bodování, "soudruzi z NDR" to pěkně zkrouhli.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.