Avatar uživatele
bolak

že prej když se někdo tři měsíce neobjeví na odpovědích, tak je automaticky prohlášen za mrtvýho a už sem nesmí…

co je na tom pravdy?
Doplňuji:
Dr.Axl: no já abych zase nenarazil, koukám že je to tu nějaké nové, nějaké modré, zelené a bílé, (a těch odstínů žluté) člověk se až bojí někde kliknout, aby to tu neušpinil

  • iv-: já se nikde neválel, normálně sem se byl za barákem vyčurat…čurám, čurám, pak se voklepu viď a najednou koukám, už je konec dubna tybrďo…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? quentos, aramah, kapka, johana 56, hanny 2, anonym, fcoop, redy, Damiana, briketka10 před 4371 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Stejná ptákovina jako většina v této rubrice.
Kdyby sis dal práci a juknul na některé profily, snadno bys zjistil, že je jich tu spoustu spících rok i déle. Ostatně sám u sebe ses přece přesvědčil, že je to pustá kravina a výmysl.
Na zrušení profilu je nutno zažádat admini, pokud neprovedeš pár hrubých kroků, kdy dostaneš ban (jako např. Miroslavst, co tu svého času spáchal ostentativní virtuální sebevraždu).
Žes měl pauzu 111 dní, ještě nemusíš šířit poplašnou zprávu a paniku a snažit se tak upoutat pozornost jako ti naivní novicové. Snad už máš více rozumu než pubescenti, jejichž vágních a nesmyslných příspěvků je tu beztak více než je zdrávo.
Doplňuji:
No vida, quentos to po tvém doplnění vyjádřil lapidárně a lépe než bych to sám svedl.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/24970

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jee , vy jste tu nebyl tak dlouho ? Ja tu take nejaky cas nebyla a jsem zvedava , co mi povite ( napisete ) nazor na nove odpovedi.
Kde jste se nam valel ? 🙂
A nebojte , tady vas zase vzkrisime. 🙂
A vidite, ze s tim tykanim se u me nic nemenni.:-) Me tykejte, to jsem rada, ja to ale neumim. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

tak to netuším, ale gratuluju k vyčurání, protože základem přežití v dnešní době je BEJT VYČURANEJ!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

To je blbost,jak vidíš,už jsi zase tady a nikdo Ti nebrání!Vítej zpět!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Netuším, kde získáváš takovéto informace, ale pravda to asi nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mám radost, že ses vrátil :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Urologický problém? Prostata? Výtržnictví?
Každopádně vítej zpět a špiň zvesela, dost jsi tu chyběl! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Vznes dotaz na info k provozovateli. Také jsem to neslyšel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hmm a ten kdo je tu každý den, tak bude mít omezení odpovědět jenom na 5 dotazů :).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jen si pohlídej změnu v bodování, „soudruzi z NDR“ to pěkně zkrouhli.

před 4371 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek