bolak

Ze které země je fotbalista který má na zádech prso?

Doplňuji:
manon: sice na podruhý, ale uhodla

http://1.bp.blog­spot.com/_y2TwmZ­a3XqI/TP67oov2n4I/A­AAAAAAADnA/FC8gp5I8H­bk/s400/dado%252B4­.jpg
http://www.in­dex.hr/images2/Da­doPrsoAFP5555V­.jpg

Nejlepší odpověď
manon

Z Čech. A je to obránce Řepka, když fotí s Erbovou akty :) Nechceš tu otázku víc rozvést?
Doplňuji:
Nooo, možná by se to mohlo přihodit Chorvatovi Pršovi v anglické lize, co já vím :)

Další odpovědi
anonym

Že by z Prsílie ?

bolak

zatím nikdo ani dalkohledem…

manon

Takhle vypadá pochvala? :) To nechci vidět, jak by to vypadalo, kdybys mi nadával :)

bolak

Výraz v tváři by se nezměnil, akorát bych máchal rukama…

Proč bych tě měl proboha chválit? :) Potřebuješ to? Tak teda šikulka, no.

manon

:) Kdo nepotřebuje. Tak dík – málem jsem se naučila u toho japonsky…yoso, muso, iso…ale prso tam nebylo…, tak jsem Japonce vyřadila :)

manon

Já tuším, že půjde o rébus, ale není čas se tím zatím seriózně zabývat :) Tak jsem Ti poslala zatím to první, co se mi vybavilo u tohoto slovního spojení :)