led

Ze deti dokážu hrať, aby si vynútili pozornosť, ale co s tímto hercom?

Isto poznáte všetci, ale čo robiť s takýmto „hercom“ ako na videu:
http://www.poh­ronie.sk/maly-simulant/2979/
všetko odložiť a plne sa mu venovať, alebo nevšímať si ho, alebo nakričať naň? Ako to riešiť, aby dieťa nebolo rozmaznané?
Doplňuji:
coco,
som rada, že to využijete ako štúdijný materiál
🙂

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ignorovat pokud poznáte že to hraje,ono ho to přestane bavit.Vlastní zkušenost.

Další odpovědi
coco

Dobrá vychytávka,led.Jak to řešit? No děti v tomto věku to prostě dělají,uvědomují si své já.Naše mladá to na mě zkouší dodnes a to jí bude 6! Je pravda,že je jedináček,ale já rozhodně nechodím pro plácnutí přes zadek daleko. Jednoznačně ignorovat!Dítě zjistí,že tudy cesta nevede a najde si jiný prostředek.Jenom to moje to ne a ne pochopit:)) Kde udělali soudruzi z Bruntálu chybu?:))
P.S.:není to tak strašné,jen už se to k ní nehodí.
Doplňuji:
Tak tohohle komedianta jsem si musela dát do oblíbených…

tom004

Sprcha funguje. Tělesné tresty jsou ponižující pro obě strany,takže nebrat.

iceT

Já bych mu ještě přidala,aby měl důvod brečet…

hanulka11

Tak to bych udělala jedinou věc …vzala bych ho pod studenou sprchu a příště by si to rozmyslel.

coco

Já myslím,že tady je veškerá snaha marná.