Že bych přišel s křížkem po funuse?!

Pročítám si otázky zpětně a hle,Dr.Axl je už zlatý,Elektrikář postoupil na bedně na druhé místo a -Iv- s Dr. kují pikle!Těm medailistům srdečně blahopřeji!

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, jo, dějou se tu věci, kdo chvíli stál, už stojí opodál.
Splnil jsem jedno z přání pohádkové princezny, dosáhl zlata, což byla podmínka, abych mohl požádat o ruku, učinil jsem a stalo se.
Svatba je podmíněna srazem, což je teda sakra oříšek, ale pohádkové prince přece nic neodradí a jako vždy dobro zvítězí nad zlem. Tedy žádné pikle, ale transparentní zásnuby ověřitelné na netu, na rozdíl od tendrů na státní zakázky.
V současné době probíhá výběrové řízení na speditérskou firmu, aby mohla svatební dary odvézt do bydliště snoubenky.
Doporučuji náhled do otázky o svatebních darech – špica sezóny,
k popukání.

Další odpovědi
hanulka11

Ano už je to zpečetěno, tys tu nebyl ,já přišla také po akci

annas

Barbakane, to nebyl funus, ale sláva… Hlavně že jste přišel.