Že by se ledy hnuly ?!

Velice mne potěšila odpověď admina na otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dotaz-ohledne-otazek

Uvítal bych, aby v tom pokračoval neustále a přibývaly by mu body za odpovědi.
Doplňuji:
Ale je tu jeden háček. Víme, že se zde vyskytují vícenásobné profily. Co když profil Odpovědi.cz je jedním z nich ?! Čím může admin dokázat, že se opravdu jedna o něj ?! Dá mi vědět na můj email, když ví, jakého je znění ?!

Nejlepší odpověď
bolak

Není jedním z nich :), stačí se podívat na jeho profil.

člen od 4/2009 – 1. uživatel zde, to nezfalšuješ ;)

Další odpovědi
Sůwa

Já bych tomu fakt ráda věřila, že se tu blýská na lepší časy 🙂

Děda Louda

Až nasbírá dostatek bodů, bude moci nosit naše tričko.

Drap

To by bylo skvělé
Doplňuji:
škoda, že je to jen zřejmě vtipálek

lukas.zmizik

podle mne to je jen zaregistrovaný profil s jménem Odpovědi.cz

hanulka11

pochybuji že je to admin

Sopka

to je děsný smazal mi i příspěvek " co si myslet "

Otázka:
Anketa – křesťanství

Popis otázky
Tak konečně padla vatikánská " bašta " všeho zrůdného tohoto světa !

Postavit křesťanství mimo zákon , jako demagogický , pedofilní , a nesmyslu plný řád : Z Vatikánu vytvořit palác pro ty nejchudší a platit je z peněz , které by mely jít JIM !!!

led

Zlatý
led

1 – Ak máte námietky voči kresťanstvu, či iného náboženstva (nie je jasné, či namietate len voči kresťanstvu alebo voči náboženstvám celkove) nik vám nebráni, aby ste v boha neverili. Ale zasahovať iným ľuďom do ich vieri nie je právne a hodné Človeka.
2 – váš výkrik nebola otázka, ale akýsi diskriminačne nenávistný krik.

Admin mal plné právo váš príspevok odstrámiť, pre šírenie nenávisti.
PS.
Ak by to neurobil on, urobila by som to ja! Nie som veriaca, ale neberiem ľuďom ich vieru a právo na vlastný názor!

annas

Ad led. Anketu ani odpovědi jsem nečetla. Musím Vám dát za pravdu, že uživateli chybi tolerance, respektování práv a svobody jiných. Každ přece může věřit v někoho či v něco, ale neměl by sklouznout k fanatismu a ovlivňování a urážení jiných…

Beru to i z jiného pohledu. Znalost Bible patř k základnímu vzdělání. Stala se zdrojem inspirace pro další spisovatele, umělce, stále jsou živá různá úsloví … Kdyby se i nevěřící řídili 7 z desíti přikázání, jak by bylo na světě … ?

Jenže uživatel si plete teorii s praxí … jakákoliv myšlenka se dá zneužít … manipulace s názory …

Sůwa

Taky mne napadlo, jestli je to skutečně admin, ale jsem rozhodnuta tomu tentokrát uvěřit. Uvidíme, jestli bude profil užívat i nadále, byl založen už hodně dávno a je privátní 🙂

anonym

Ale proč jej v profilu nezle kontaktovat ? Takové manýry má : profil/22964

Sůwa

Ani se nemusím dívat, čí je to profil 🙂

bolak

číslo které se vryje do paměti? ;)

Sůwa

No, číslo tedy svým způsobem je… 🙂

bolak

vybavuje se mi závěrečná scéna z filmu Dobytí ráje, jak tam ten Kolumbus zkroušeně stojí a jeden chlápek říká druhýmu „ubožák..“ a ten druhej na to „..ale jestli si na nás někdy někdo vzpomene, tak to bude díky němu..“

Sopka

ne je to určitě nějaký křesťan.Maže mi moje názory na ně!!!!

Beer4Real

Tvoje ubohé názory na ně.