petka13

Že by nová konkurence ViralBrothers?

Sleduju hlavne hogyho, goga apod. ale nedávno mi kámoška poslala odkaz na nove ceske youtubery Pranksofangels… Delaji prenky, challenge atd. Musim rict, ze se mi jejich prenky libi vice nez od viralbrothers…maji to vtipne a takove prirozene…urcite to neni nahrane… myslite si ze je to konkurence pro viralbrothers? a posilejte zde i dalsi videa an dalsi youtubery co delaji prenky…pouze ceske…diky at neni nuda

jejich posledni prenk: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3hfU-nTMvJc&list=PL5If­WrkM7a-E8uAW8FdUVpeF­G7AbGqgpe&index=1

Nejlepší odpověď
Awe

Je mi to jedno

Nepříjde mi to nějak zvlášť vtipné

Další odpovědi
arygnoc

Je mi to jedno

akým jazykom sa to tu rečuje?
je tu nejaký prekladateľ aspoň do češtiny prípadne iného zrozumiteľného jazyka?

;-Q

Minas

Je mi to jedno

Dnešní mládež sleduje idioty, které z lidí dělají idioty, potlesk

ReHu

Je mi to jedno

Poklička

Je mi to jedno

anonym

Je mi to jedno

Doplňuji:
Čtu dnes poprvé co jsou prenky,ale asi česky to nebude.
Ta slečna chudák trpěla.
Tady toho máš mraky:
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=prenky+%C4%8Des­ky

Luxx

Je mi to jedno

Lamalam

Je mi to jedno

melanie

Je mi to jedno

Doplňuji:
Jsem sice taky mládež, ale musím souhlasit s Minasem-takoví youtubeři ze sebe dělají totální idioty a je mi jedno, kdo co točí, nedívám se na to a nezajímá mě to :)

kapka

Az bude cas, tak mrknu. :)