Kuře

Že by „motorek“ ?

Dobrý den, na tuhle otázku se ptám JEN ze zajímavosti: proč jsou mobily velice tiché ( mimo toho když přehrávají nějaký zvuk ) narozdíl od notebooků a jiných počítačů? Děkuji za odpověď =)

Nejlepší odpověď
beer

Počítače obsahují různou mechaniku, chlazení (motorek) atd., mobily ne. Proto jsou tiché.

Další odpovědi
lexx

Mobil nemá žádné pohyblivé součástky jako třeba ventilátor nebo hard disk (HDD) a CD ROM počítač ano.

Drap

Těch rozdílů bude více. Počítače i notebooky mají zabudované ventilátory , které dělají většinu hluku. Mobil nic takového nepotřebuje