Drap

Rozum nedostali, to jen někomu řekl někdo soudný, že takovou úpravou by vznikl jen chaos a zvýšil se počet nehod.

Kepler

Stejný stav jako před novelou není. Přibyly tisíce trojúhelníků „dej přednost“ a výrobci těch značek se spokojeně uchechtávají. I tak se dá podpořit růst průmyslu 🙂.

anonym

zákonodárci rozum? co říkáš na jejich hasicí přístroj na raftu? že by jim mohla chytit koudel u mokré pr..le? 😁

cukrar

vždyť je stejný stav jako před novelou značek. Vždy se k značení vyjadřuje i policie, spostu odborníků a nevěřím tomu, že by povolili kruhák bez značek.
Ale pro media je jednoduché za to kritizovat, přidají se ti, co tomu nerozumí a národ má zase nač nadávat. Okamžtě přestane nadávat na to včerejší..

Mc Merkurion

… už jsem ti jednou odpovídal, že se vlastně nic nemění, platilo to i před revolucí > přednost na kruháři je stále podle pravý ruky > kde neni upraveno značkama > a o to jde > ty značky jsou všude, a byly i za totáče

tento článek nemá pravdu http://www.no­vinky.cz/doma­ci/398387-pozor-na-kruhovych-objezdech-nekde-bude-platit-i-pravidlo-prave-ruky.html v tomto: " Tam, kde před kruhovým objezdem není značka „Dej přednost v jízdě“, už nemají vozidla jedoucí po kruhovém objezdu automaticky přednost, ale naopak musí dát přednost řidičům, kteří na kruhový objezd vjíždějí." měl by si někdo pročíst zákon: "(5) Řidič vjíždějící na kruhový objezd označený dopravními značkami „Kruhový objezd“
společně se značkou „Dej přednost v jízdě!“ nebo „Kruhový objezd“ společně se značkou „Stůj,
dej přednost v jízdě!“ musí dát přednost v jízdě vozidlům a jezdcům na zvířatech jedoucím po
kruhovém objezdu a organizovanému útvaru chodců a průvodci vedených a hnaných zvířat se
zvířaty jdoucími po kruhovém objezdu.

" – zákon o silničním provozu –

srozumitelněji: přednost nebyla automatická, ale upravena znnačkama, jako je to teď, ale na to jsou jiný předpisy, který pravěj, že na kruháči musej bejt tydle značky…

Zdroj: http://www.au­toklub.cz/doku­ment/1750-uplne-zneni-zakona-c-3612000-sb-o-silnicnim-provozu-ucinne-od-19-1-2013.html