Avatar uživatele
DDarent

Že by budoucnost???

http://www.you­tube.com/watch?v=lzsBwnv­_dAg&feature=pla­yer_embedded

Kolik byste za něj dali???? (Kč)
Doplňuji:
barbakan: tebe asi odradil ten název, takže si třeba představ, že je to Samsung galaxy s3......

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, johana 56 před 4624 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RomanP

Budoucnost v tomto státě je spíš o tom dělat vše proto, abychom měli co jíst, měli na doktory a měli kde bydlet. A ta hrstka bohatých co budou na toto mít, Apple rozhodně nespasí. Koupil bych to za tu cenu která bude u Saudů tam je veškerá tato technika za hubičku jen v Evropě je vše předraženo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ani vindru!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jendahun

Tak to je krásné…Finančně to asi nebude pro normální lidi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosaaaak

Nechápu k čemu to je, podle názvu by se mohlo jednat dokonce i o telefon (tipuju). Já teda používám normální mobil ještě z konce 90. let. Umí to telefonovat což je pro mě dostačující, vzhledem k tomu že když jsem si šel kupovat telefon, sháněl jsem především telefon. Navíc to má i hodiny, budík a vejde se to do kapsy, takže nechápu proč bych měl utrácet 20 papírů za nějakou hračku, jen abych měl to co ostatní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nanoon

Tak za prvé to je fejk, I5 bude, ale zas tak super určitě nebude :). Jinak já bych tento telefon nechtěl z jednoho rozumného důvodu. I přes všechny funkce by byl tento telefon nedomyšlený, protože mu chybí okraj displeje. V tomto případě se dost může stát to, že byste se i při normálním držení telefonu dost často dotkli telefonu kouskem pokožky, podotýkám nechtěně. A jelikož je Iphone zkonstruován s displejem využívajícím kapacitní technologii, dost by to lidem vadilo. Pokud by tam ale tento problém nebyl a okraj by byl širší, pak bych si ten telefon možná i koupil. Je to ovšem ZATÍM otázka nějakého toho roku dopředu :).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Vypada to velice hezky. Kdybych potreboval novy telefon, nejakou korunu bych za nej dal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

NO,asi bych měl problém.Koupit,nebo ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vamplires

Moc bych za něj nedala maximálně pět tisíc, jelikož, i když to tak nevypadá, většinou má takovýhle „mobil“ skryté vady!

Např. baterka, připojení atd.

Nevíc je tak tenký, že kdyby si někdo na něj omylem sednu, okamžitě by křupnul. (Sedl, šlápl, dal do kapy a zlomil by se, spadl…)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek