Tomáš0016

Zdržení soudu

Bývalá manželka podala na konci července 2013 u soudu návrh na zvýšení výživného. O předvolání soud podle data na dokumentech rozhodl 6. srpna 2013.
Jak je tedy možné, že mě odeslali předvolání až 20. září 2013??

Odpovědi
Mapel

Klasické chování soudů. Podat odvolání s poukazem na procesní chybu.

zzzzz

Oni posílají předvolání běžně na poslední chvíli, pokud sis jej vyzvedl až po soudu, tak si stěžuj na procesní chybu. Pokud sis jej vyzvedl, před soudem, tak tam musíš jít, jinak ti hrozí pokuta. Když neplníš ty, stát tě potrestá, když neplní stát, tak máme smůlu a musíme se zdlouhavě a nejistě domáhat nápravy. Prostě už jsme překonali i Kocourkov.