Avatar uživatele
hornik.

Zdrojový kód a možné klonování kopírováním?

Když jsem pracoval na úpravě stránek, a na některé podstránce zobrazil zdroj. kód, zkopíroval do podstránky, uložil a zobrazilo se celé editační okno na Home. Nevěděl jsem, že zdroják obsahuje všechny stránky. Je možné, že kdybych (tohle to) publikoval, mohl by návštěvník této stránky editovat a dokonce editované uložit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4625 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Vy jste zobrazil zdrojovy kod podstranky a zkopiroval do podstranky? To jakoze jste tam mel zdrojovy kod dvakrat?

A co znamena, ze se „cele editacni okno zobrazilo na Domovskou stranku“? Jakoze po otevreni dane podstranky se vam zobrazila domovska stranka (ktera ma jiny obsah, nez ona podstranka, kterou jste upravoval)? To mi nejak nedava smysl. Nemate tam treba odkaz pro odkazani na jinou stranku?

Zdrojak jedne stranky neobsahuje vsechny podstranky. Muze byt sikovne udelan v phpcku, ze 80% bude pro vsechny stranky spolecne (hlavicka, menu, zakonceni…), ale hlavni obsah ma kazdy soubor (at je jiz v souboru ci v databazi) jiny.

=============­========================­===
(Obecne na popleteni hlavy: vsechno jde, ale nikdo to tak nedela, protoze kdyzbyste narval vsechen text do jednoho souboru, oteviral by se treba na mobilech pul hodiny.)

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hornik.

Náhled se pak otevíral dlouho. Dal bych tím asi k dispozici stránku která je jinak nedostupná. Nechtěl jsem riskovat tak jsem ji smazal a ze zálohy vytvořil znova. Ale asi by se nic nestalo poněvadž by to chtělo přihlášení.

před 4624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Stop. Nema cenu mi davat dalsi informace, potrebuji vysvetlit to, nac jsem se ptal:

  1. Vy jste zobrazil zdrojovy kod podstranky a zkopiroval do podstranky? To jakoze jste tam mel zdrojovy kod dvakrat?
  2. A co znamena, ze se „cele editacni okno zobrazilo na Domovskou stranku“? Jakoze po otevreni dane podstranky se vam zobrazila domovska stranka (ktera ma jiny obsah, nez ona podstranka, kterou jste upravoval)?

Vazne jsem uplne mimo obraz. Pokud chcete radu, potrebuji to vysvetlit poradne.

před 4623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hornik.

Zkopíroval zdroj. editační stránky která má ale jinou adresu. Obsahuje panel s nástroji. Vložil/uložil. Ale zřejmě by publikovanou editační stránku nešlo bez přihlášení otevřít…

před 4620 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet